facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-05-12
 

IX Noc Krawculi (19-20 czerwca, Krawców Wierch)

Podobnie jak we wcześniejszych imprezach, tak i w tej proponowana przez nas trasa marszu będzie w czołówce pod względem trasy, przejścia jak i wrażeń z jej pokonania.
Drodzy uczestnicy Nocy Krawculi, w 2009 roku oczywiście nie zawiedziemy Was i kolejna edycja Nocy Krawculi odbędzie się 19/20 czerwca! Podobnie jak we wcześniejszych imprezach, tak i w tej, proponowana przez nas trasa marszu będzie w czołówce pod względem trasy, przejścia jak i wrażeń z jej pokonania.
Jako, że Ziółek na ostatniej Nocy Krawculi nie przysporzył nam problemów z pogodą, dostanie kolejny kredyt zaufania i organizatorzy przygarną go na listę uczestników.
Organizatorzy ustalając trasę, po raz kolejny starali się stanąć na wysokości zadania. Ponownie mamy zamiar ukazać maksymalnie wiele uroków płynących z nocnych wędrówek po górach i cieszyć się wspólnie przebytym szlakiem.

Trasa "IX Nocy Krawculi" przedstawia się następująco: Bacówka PTTK na Krawcowym Wierchu - Trzy Kopce - Rysianka - Hala Redykalna - Ujsoły - Muńcuł - Bacówka PTTK na Rycerzowej - Soblówka - Glinka - Bacówka PTTK na Krawcowym Wierchu.

Długość trasy: 44 km, przewidywany czas przejścia (wraz z odpoczynkami): 18 h.

Więcej informacji na: krawcow.pttk.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2023-01-09
HYDEPARK
 

Bhutan – kraj szczęśliwych ludzi

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-03
HYDEPARK
 

"Lunana. Szkoła na końcu świata"

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com