facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-11-17
 

IV Spotkania górskie LAWINY 2009 (20-21 listopada)

Rudzkie Stowarzyszenie Inicjatyw Niebanalnych zaprasza na IV Spotkania górskie LAWINY 2009.
Program:

PIĄTEK 20 LISTOPADA DZIEŃ I – KINO PATRIA –WSTĘP ZA ZAPROSZENIAMI
19.00 – 19.05 Otwarcie IV Spotkań Górskich LAWINY 2009
FILM MASTERS OF STONE V
Przerwa
FILM: MASTERS OF STONE VI

SOBOTA 21 LISTOPADA DZIEŃ II – MIEJSKIE CENTRUM KULTURY  - WSTĘP WOLNY

13.00 – 14.00   warsztaty: Fotografia pejzażowa – Andrzej Kryza
14.00 – 15.00   warsztaty: Fotografowanie w trudnych warunkach – Bartosz Nowicki
13.00 – 14.00   warsztaty tańca góralskiego – Dorota Siedlecka kierownik artystyczny i główny choreograf Dziecięcego Zespołu Pieśni i Tańca "Rudzianie”
15.15 – 15.30   Otwarcie wystawy
16.00 – 16.05 Powitanie
16.05 – 16.20 Występ Dziecięcego Zespołu Pieśni i Tańca "Rudzianie”
16.20 – 16.40   FILM: Drewniany Dywan (The Carpet of Word), reż. Abdorahman Mirani, Iran 2008, 20’
                              – Nagroda Burmistrza Miasta Zakopanego 5.SzFG
16.40 – 16. 54  PREZENTACJA MULTIMEDIALNA - Światło Tatr  - Krzysztof Siwirski
17.00 – 17.35 FILM: Rozmowny Śpioch (Talkactive Sleeper), reż. Olga Janíková, Słowacja 2008, 34’ 
                          - Nagroda Tatrzańskiego Parku Narodowego 5. SzFG
17.40 – 17.55 PRELEKCJA: Wzgórza Libanu oczyma żołnierza Polskiej Misji Wojskowej – Piotr Markowski 15 min
18.00 – 18.30 FILM: The North Face Road Trip - James Pearson i Gaz Perry w Sokolikach czas trwania 30 min
18.35 – 19.05 PRELEKCJA: Trekking do bazy pod Annapurną – Tomasz Cukiernik 30min.
19.05 – 19.30 FILM: Annapurna na Lekko, reż. Dariusz Załuski, Polska 2008, 24’
19.30 – 20.00 Przerwa - poczęstunek, wystawa zdjęć, rozmowy w foyer MCK 45 min
20.00 – 20.15   Tańce górali beskidzkich w wykonaniu zespołu Rudzianie "Rudzianie”
20.15 – 20.45  PRELEKCJA i FILM "Rowerami przez dziki zachód" A.A. Szmatłoch, RKG "Nocek" 30 min
20.45 – 21.45 FILM: Na Krawędzi (The Sharp End), reż. Peter Mortimer, Nick Rosen, USA 2008, 60’ 
                          – Nagroda Jury Młodzieży 5.SzFG
21.45 – 22.15   Kapela góralska HAJDUK (od 22:20 w Druid Pubie)

NIEDZIELA 22 LISTOPADA DZIEŃ III – MIEJSKIE CENTRUM KULTURY- WSTĘP WOLNY

16.00 – 16.05 Powitanie
16.10 – 17.00 FILM: Śladami Lisa (On the Trails of the Fox), reż. Jérôme Bouvier, Francja 2007, 52’ 
                          – Grand Prix 5. SzFG
17.05 – 17.20   PREZENTACJA MULTIMEDIALNA – Kamień w wodę Andrzej Kryza
17.25 – 17.50   FILM: Poezja Gór reż. Marek Dudek, Polska 21’
17.55 – 18.10    PRELEKCJA: Wyprawa 2009 LO im. J.Słowackiego Chorzów
18.15 – 18.25 FILM: Jasna Adrenalin 2009 czas trwania 10 min
18.30 – 18.50   FILM: Into the White, reż. Kostek Strzelski, Polska 2009, 22’ 
                         – Nagroda Publiczności 5.SzFG
18.55 – 19.10 Rozwiązanie konkursów, wręczenie nagród, podziękowania
19.10 – 19.43   FILM: Bhutan – w poszukiwaniu szczęścia reż. Pavol Barabáš, Słowacja 2008, 33’
19.45  Zakończenie IV Spotkań Górskich LAWINY 2009

Więcej informacji, szczegółowy program, galeria etc na stronie: www.lawiny.in-ni.pl.
 Plakat
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2018-05-22
HYDEPARK
 

Nowe „Tatry”

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-05-21
HYDEPARK
 

Wielicki. Jeden dzień z życia

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-04-10
HYDEPARK
 

Górskie wyprawy fotograficzne

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-04-03
HYDEPARK
 

Zwyciężyć znaczy przeżyć. Ćwierć wieku później

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-03-14
HYDEPARK
 

Denis Urubko – „Skazany na góry”

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2018 Goryonline.com