facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-05-07
 

IV Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego – ostatnia prosta

Wszystkim czekającym na ostatnią chwilę z zapisaniem się na zawody przypominamy, że w dniu dzisiejszym kończy się termin zapisów na zawody, który gwarantuje otrzymanie pamiątkowego podkoszulka. Do północy zostało już niewiele czasu!
Dodatkowo chcieliśmy podzielić się z Wami kilkoma istotnymi sprawami organizacyjno- porządkowymi :-)!

Po pierwsze harmonogram! Tegoroczny Memoriał składa się z dwóch części: zawodów i dekoracji zwycięzców, które odbędą się w Jerzmanowicach oraz ogniskowej imprezy w luźnej atmosferze Brandysówki w Dolinie Będkowskiej, na którą zapraszamy po dekoracji zwycięzców. Przypominamy również, że tego samego dnia pole namiotowe pod Sokolicą będzie gościło konferencję GJ GOPR „Kontuzja to nie koniec wspinania”.

Ze względów organizacyjnych wprowadziliśmy niewielkie zmiany w regulaminie – przyspieszamy o 30 min. wszystkie punkty planu zawodów i dekoracji zwycięzców:

Od 8:00 – rozpoczęcie rejestracji zawodników
9:00 – pierwsza odprawa techniczna, zaraz po niej start zawodów. Udział w odprawie jest niezbędny do wystartowania w zawodach.
16:30 – zakończenie przyjmowania wykazów przejść, koniec zawodów
Ok. 17:30 – ogłoszenie wyników i rozdanie nagród
Bufet zawodów będzie otwarty od 16:00 – każdego zawodnika zapraszamy na ciepłą strawę
:-)!

Po drugie logistyka! Do newsa dołączamy mapkę na której znajdują się informacje dotyczące położenia biura zawodów i parkingu. Przypominamy, że w czasie zawodów uczestnicy nie mogą korzystać z aut, motocykli i innych pojazdów silnikowych. Samochody należy zaparkować pod Urzędem Gminy Jerzmanowice-Przeginia, na parkingu specjalnie udostępnionym wspinaczom na czas zawodów!

Biuro zawodów zlokalizowane jest nieopodal, przy Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej. Parkowanie aut w Jerzmanowicach jest bardzo delikatną kwestią, dlatego pamiętajmy o mieszkańcach i wspinaczach, którzy nie biorą udziału w Memoriale! Ograniczamy parkowanie przy drogach w okolicy skał, nie parkujemy na parkingach, z których korzystają na co dzień mieszkańcy Jerzmanowic.

Po trzecie kultura. Pamiętajmy, że na Ostańcach Jerzmanowickich wspinacze są tylko gośćmi. Poruszamy się wyłącznie wyznaczonymi drogami, ścieżkami, miedzami (każdy zespół otrzyma odpowiednią mapę). Pod żadnym pozorem nie wchodzimy na pola uprawne. Swoje śmieci zabieramy ze sobą. Dostosowujemy się do ewentualnych uwag naszych gospodarzy – mieszkańców wsi. Tylko od nas zależy jak wspinacze będą tu postrzegani, tylko my możemy kreować swój pozytywny wizerunek. Prosimy również Was wszystkich o szanowanie ringów zjazdowych. W razie problemów zapraszamy do linka: (np.: http://wspinanie.pl/serwis/200704/30szanuj_ringi.php ).

Na Wielkiej Witkowej przygotowana została droga-nagroda, której pierwsze przejście i nazwanie przypadnie zespołowi, który zgromadzi największą liczbę punktów! Kilkanaście metrów ładnego wspinania, trudności ok. VI. Poza tym na liście dróg przewidujemy drobne zmiany, gdyż mamy dla Was miłe niespodzianki w postaci kilku nowiutkich i świeżo reekipowanych dróg. Szczegóły poznacie na Memoriale.

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com