facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-01-04
 

ispo winter 2008

Kolejna edycja targów ispo winter 08 odbędzie się w Monachium w dn. 27-30 stycznia 2008 jako 68. edycja w historii tej imprezy.


Kolejna edycja targów ispo winter 08 odbędzie się w Monachium w dn. 27-30 stycznia 2008 jako 68. edycja w historii tej imprezy. Wystawcy (ponad 2000 marek) zaprezentują swoją najnowszą ofertę na powierzchni 180.000 m2 i tym samym zajmą obszar wszystkich hal dostępnych na monachijskich Nowych Terenach Targowych.Podczas nadchodzących targów organizator spodziewa się ponad 65.000 odwiedzających (wyłącznie specjaliści z branży) i ok. 2000 przedstawicieli mediów międzynarodowych. Aby ułatwić odwiedzającym wejście na targi, podczas styczniowej imprezy funkcjonować będą aż 3 wejścia: od strony północnej (Entrance North) – bezpośrednie wejście do obszaru Performance (sprzęt sportowy), wschodniej (Entrance East) – oddzielne wejście do obszaru Outdoor oraz zachodniej (Entrance West)- bezpośrednie wejście do obszaru Sportstyle, Ski, ispovision i Board.

Oferta na targach ispo winter 2008 została podzielona zgodnie z nową strukturą obszarów tematycznych.

Po raz pierwszy obszar Outdoor zajmie aż cztery hale A5 -A6 i B5-B6 i tym samym będzie dostępny przez osobne wejście od strony wschodniej Entrance East (stacja metra Messestadt OST). Wprowadzając tę nową strukturę i rozplanowanie hal outdoorowych organizator targów ispo wychodzi naprzeciw życzeniom branży outdoorowej postulującej większą samodzielność w ramach targów ispo. 
W halach B1 i B2 znajdzie się obszar Sportstyle, gdzie obok odzieży sportowej i odzieży w sportowym stylu prezentowane będą m.in. najnowsze kolekcje narciarskie. Kolejne dwie hale B3 i B4 to hale sprzętowe. Tutaj będzie można się zapoznać z nowinkami w dziedzinie sprzętu narciarskiego i narciarskich akcesoriów. Wystawcy oferujący sprzęt sportowy i treningowy w obszarach Running, Teamsports i Fitness zgromadzeni zostali w halach C3 oraz C4. Hale te będą dostępne bezpośrednio przez wejście od strony północnej Entrance North (przy tym wejściu będzie się zatrzymywał również shuttle bus dowożący odwiedzających z monachijskiego lotniska). W hali C3 znajdą się stoiska organizacji skupiających przedstawicieli handlu branżowego Intersport i Sport 2000. Wystawców oferujących produkty w obszarze sportów deskowych Boardsports będzie można znaleźć w halach A1 - A3. Obszar ispovision, w którym prezentowane będą innowacyjne, ciekawe i budzące emocje kolekcje z wyższego segmentu cenowego oraz kolekcje limitowane światowych marek, umieszczony został w hali A4. Stoiska narodowe państw i obszar związany z hokejem na lodzie będzie można znaleźć w halach C1 oraz C2.

Więcej informacji: www.ispo-winter.com

Źródło: www.sportbiznes.pl

2008-01-04

(kg)

 

 

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
Goryonline
 
2022-03-28
GÓRY
 

Red Bull Szybka Tura

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-03-25
GÓRY
 

Dni Lawinowo-Skiturowe dla Ukrainy

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-03-14
GÓRY
 

Jurek Łabęcki – Kaskader z Bronowic

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com