facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2019-05-23
 

Integrowanie przez Wspinanie 2019 - to już w ten weekend!

Od czwartku do niedzieli (23-26 maja) Dolina Będkowska, a zwłaszcza pole namiotowe Brandysówka pod Sokolicą, tradycyjnie już zatętni życiem… Wspinaczkowym, towarzyskim, muzycznym, kiermaszowym i rzecz jasna, piknikowym. ;-)

 

Jak co roku, w planach IPW przewidziano wiele atrakcji. Większość oczywiście związana jest bezpośrednio ze wspinaniem – co sugeruje nazwa imprezy – jednak nie samym łojeniem człowiek żyje, dlatego program szczelnie wypełniają ciekawe wydarzenia, jak spotkania i prelekcje ze znanymi ludźmi gór, warsztaty sprzętowe, bieg górski, zawody wspinaczkowe, konkursy, kiermasz outdoorowy, a wieczorami koncert muzyczny, projekcje filmów lub wysmakowane pokazy Aerial silks.

 

Spoglądając na prognozę pogody mamy też nadzieję na w pełni zasłużone leżakowanie z piwem lub, w wersji dla ciśnieniujących sportowców, z mocną kawą. A skoro o drobnych przyjemnościach mowa, to serdecznie zapraszamy na stoisko naszego Magazynu, gdzie oprócz książek, przewodników wspinaczkowych (również zagranicznych), czasopism i odzieży sygnowanej przez GÓRY TEAM, przygotowana będzie również strefa chilloutowa… Oficjalnie zwana ogródkiem kawiarnianym. W skromnym, ale harmonijnie skomponowanym menu znajdziecie nieco słodkości, dobre piwo z zaprzyjaźnionego rzemieślniczego browaru i kawę tak mocną, że powinni ją wpisać na listę dopalaczy. ;-)

 

 

Program IPW 2019 znajdziecie tu: https://ipw.info.pl/program/

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
Goryonline
 
2020-12-08
WYDARZENIA
 

Rusza Snow Expo Ski Test, wielobrandowe testy nart i desek

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2020-11-04
WYDARZENIA
 

Snow Expo Road Show 2020/2021

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2020-10-13
WYDARZENIA
 

Opolski Festiwal Gór już niebawem!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2020-10-06
WYDARZENIA
 

„Make Believe” i „Winterland” w Multikinie

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com