facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2014-02-12
 

InstaPFO - jedyna taka relacja

Publiczność, zawodnicy i organizatorzy tworzą wspólną relację z Mistrzostw Polski we Freeskiingu

W dniach 31 stycznia - 1 lutego w Zakopanem odbyła się 11. edycja The North Face Polish Freeskiing Open. Uczestnicy tej najważniejszej imprezy freeskiingowej w Polsce pomogli stworzyć jedyną w swoim rodzaju relację z wydarzenia.

Co roku pod koniec stycznia stok Harenda w Zakopanem zmienia się nie do poznania. Obok dolnej stacji wyciągu krzesełkowego powstaje potężna skocznia, na której swoje umiejętności prezentuje kilkudziesięciu narciarzy z całej Europy startujących w The North Face Polish Freeskiing Open i rozgrywanych w ramach imprezy Mistrzostwach Polski we Freeskiingu PZN.
Ich widowiskowe zmagania to niezwykle ciekawy temat dla fotografów i filmowców, nie dziwi więc fakt, że każda edycja przyciąga przynajmniej kilkudziesięciu profesjonalistów i amatorów z całego kraju. Tysiące zdjęć i setki filmów ze wszystkich edycji imprezy, które znaleźć można w sieci, to także dzieło publiczności, która każdego roku podziwia rywalizację freeskierów.W tym roku organizatorzy zawodów ogłosili konkurs, który zachęcił osoby zgromadzone na imprezie do publikowania zdjęć i filmów w mediach społecznościowych z hashtagiem #tnfpfo w opisie. Dzięki temu materiały te stały się częścią większej relacji realizowanej przez fotografa Tomka Golę za pośrednictwem stron insatgram.com/pfopen i facebook.com/ski2die.

„O konkursie dowiedziałem się z ulotek rozdawanych w czasie PFO. Sam oglądałem zdjęcia oznaczone tagiem #tnfpfo, ciekawy byłem, jak uchwycili imprezę inni fotografowie.” - mówi Józek Krzeptowski, którego zdjęcie zostało wyróżnione w konkursie.

„Pomysł z InstaPFO uważam za genialny. Wracając jeszcze z Zakopanego śledziłem co dzieje się na imprezie.” - dodaje Krzysztof Biesiada, który został nagrodzony za krótki klip nagrany w czasie zawodów (http://youtu.be/ShqvvOU_6bo).

Obok materiałów opublikowanych przez uczestników w ramach projektu InstaPFO, przygotowane zostały także oficjalne relacje foto i video dostępne na stronie www.pfopen.pl. Jak mówi Andrzej Lesiewski, organizator imprezy - „Nasz projekt pozwolił zaangażować publiczność w imprezę w większym niż dotychczas stopniu, a tym samym uczynić to wydarzenie jeszcze ciekawszym. Jednocześnie wszyscy razem stworzyliśmy jedyną w swoim rodzaju relację, która pokazuje imprezę z wielu stron.”

Gdzie znajdziesz zdjęcia i filmy z The North Face Polish Freeskiing Open 2014?

Oficjalny film KTT Home Video i galerię Mateusza Kiszeli dostępne są na stronie: www.pfopen.pl


Insta - reportaż Tomka Goli znaleźć można na stronach:
www.instagram.com/pfopen

i www.facebook.com/ski2die

 


Relację uczestników obejrzeć można po wpisaniu #tnfpfo w wyszukiwarkach stron: facebook.com i instagram.comSponsorzy: The North Face, Rexona, Armada Skis, GoPro, Aprilia, Red Bull, Red Bull Mobile

Oficjalny partner: Miasto Zakopane

Partnerzy: PZN, Harenda, AFP, Polskie Stowarzyszenie Freeskiingu

Więcej informacji o The North Face Polish Freeskiing Open znajdą Państwo na: www.pfopen.pl

 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-08-31
HYDEPARK
 

Ukryte wartości górskiej książki

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-09
HYDEPARK
 

Bhutan – kraj szczęśliwych ludzi

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-03
HYDEPARK
 

"Lunana. Szkoła na końcu świata"

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com