facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-02-04
 

Inicjatywa "Nasze Skały" zaprasza do Mirowa (07.02.2009)

Inicjatywa Środowisk Wspinaczkowych "Nasze Skały" serdecznie zaprasza brać wspinaczkową do udziału w akcji czyszczenia z niepożądanych krzewów skał Grzędy Mirowskiej. W najbliższą sobotę (7 lutego) spotykamy się o godzinie 10 pod zamkiem Mirów.


Akcja zorganizowana jest wspólnie z właścicielami terenu - rodziną byłego senatora Jarosława Laseckiego, przy wsparciu Polskiego Związku Alpinizmu (głównie KW Katowice), Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego, jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Niegowa, Nadleśnictwa Złoty Potok i mieszkańców.

Zapraszamy osoby znające się na obsłudze spalinowych pilarek łańcuchowych, ale nie tylko - dla każdego znajdzie się jakaś praca. Akcja ma na celu wyeksponowanie niedostępnych przez ostatnie kilkanaście lat dróg wspinaczkowych znajdujących się na Grzędzie. Osoby chcące pomóc proszone są o przywiezienie lin i osobistego sprzętu do zjazdu.

W programie przewidziane jest ognisko z pieczeniem barana i kiełbasek, jurajski bigos oraz herbata jurajska z regionalnymi dodatkami.

Do zobaczenia w Mirowie!

 Nasze Skały
 
Goryonline
 
2018-11-07
HYDEPARK
 

Nowe „Tatry”. Góry, wolność i niepodległość

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-10-19
HYDEPARK
 

Film „No Trace Tatra” na jesiennych festiwalach

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-10-16
HYDEPARK
 

Wanda Rutkiewicz. Jeszcze tylko jeden szczyt

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2018 Goryonline.com