facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-02-04
 

Inicjatywa "Nasze Skały" zaprasza do Mirowa (07.02.2009)

Inicjatywa Środowisk Wspinaczkowych "Nasze Skały" serdecznie zaprasza brać wspinaczkową do udziału w akcji czyszczenia z niepożądanych krzewów skał Grzędy Mirowskiej. W najbliższą sobotę (7 lutego) spotykamy się o godzinie 10 pod zamkiem Mirów.


Akcja zorganizowana jest wspólnie z właścicielami terenu - rodziną byłego senatora Jarosława Laseckiego, przy wsparciu Polskiego Związku Alpinizmu (głównie KW Katowice), Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego, jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Niegowa, Nadleśnictwa Złoty Potok i mieszkańców.

Zapraszamy osoby znające się na obsłudze spalinowych pilarek łańcuchowych, ale nie tylko - dla każdego znajdzie się jakaś praca. Akcja ma na celu wyeksponowanie niedostępnych przez ostatnie kilkanaście lat dróg wspinaczkowych znajdujących się na Grzędzie. Osoby chcące pomóc proszone są o przywiezienie lin i osobistego sprzętu do zjazdu.

W programie przewidziane jest ognisko z pieczeniem barana i kiełbasek, jurajski bigos oraz herbata jurajska z regionalnymi dodatkami.

Do zobaczenia w Mirowie!

 Nasze Skały
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com