facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-10-18
 

Indonezja fascynująca (3 listopada, Gdańsk)

Bałtyckie Bractwo Żeglarzy i gospodarz imprezy Michał Kochańczyk oraz podróżniczka Gosia Drewa serdecznie zapraszają na Wieczór Podróży i Przygody.
Indonezję trudno traktować jak jeden kraj. Każda wyspa jest inna, na każdej reprezentowana jest charakterystyczna kultura, język, zwyczaje. Ta niesamowita różnorodność, a także powalające piękno tego dalekiego kraju składa się na fascynujący miks. Miks, który trudno ogarnąć, ale niektórzy wciąż próbują. Takiej próby podjęła się stypendystka indonezyjskiego programu edukacyjnego Darmasiswa - Gosia Drewa. Spędziła w Indonezji rok, ucząc się języka i starając się poznać choć trochę ten niezwykły kraj. Podczas pobytu udało jej się zwiedzić 13 z tysięcy wysp, zajrzeć do dżungli, wiosek legendarnych łowców głów, zobaczyć rzadkie rytuały, a w chwilach wolnych powylegiwać się na balijskich plażach. O tym wszystkim, a także o tym, jak uzależniający jest to kraj, postara się opowiedzieć, żeby podzielić się swoją miłością do tych dalekich ziem.

Kiedy: 3 listopada 2010 r. o godzinie 19.00
Gdzie: Międzynarodowy Klub Morza „Zejman” na Wyspie Spichrzów przy ul. Motławskiej w Gdańśku


UWAGA!

Są już do nabycia karnety na I część spotkań do  października do grudnia br.( 20.X, 3 i 17.XI, 1 i 15 grudnia 2010r. )  w cenie 10 zł, które  można wykupić przed imprezą w klubie. Każdy posiadacz karnetu może wprowadzić na imprezę osoby towarzyszące za odpłatnością 2 zł od osoby.
Członkowie klubu „Zejman” z opłaconymi składkami za 2010 r. - wstęp bezpłatny!


Źródło: Zejman
 Indonezja Fascynująca (3 listopada, Gdańsk)
 Indonezja Fascynująca (3 listopada, Gdańsk)
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com