facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-11-11
 

III Bieg ku Rogatemu Ranczu (27 lutego, Zabierzów - Balice)

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w kolejnej imprezie biegowej. W niedzielę 27 lutego 2011 r. trzystu zawodników stanie na starcie III Biegu ku Rogatemu Ranczu!
Nazwa imprezy pochodzi od gospodarstwa agroturystycznego położonego przy trasie Zabierzów - Balice (ok. 15 km od Krakowa), które słynie m.in. z Mini-Zoo.

Biegacze będą rywalizować na trasie biegnącej w całości przez rezerwat przyrody w Zabierzowie, o długości 8150 m. Nawierzchnia jest częściowo pokryta asfaltem w części alejki spacerowej, przebiegającej przez las, pozostały dystans biegacze muszą pokonać po ścieżkach leśnych.

Start biegu godzina 11:00.

Klasyfikacje: generalna kobiet i mężczyzn oraz klasyfikacja małżeństw biegaczy. Startować mogą osoby, które w dniu zawodów będą miały ukończone 16 lat.

W biegu może wziąć udział maksymalnie 300 zawodników. O przyjęciu decydować będzie kolejność zgłoszeń zawodników, którzy opłacą przelewem lub w kasie biura wpisowe.

Informacje dodatkowe:

   1. Wszystkie osoby biorące udział w Biegu Ku Rogatemu Ranczu, które przyjadą na bieg samochodem, a które są zainteresowane rezerwacją miejsca parkingowego proszone są o zgłaszanie tego faktu drogą mailową (biuro@juramotosport.pl) do dnia 15 lutego 2011 r.

   2. Biegacze - pary małżeńskie, które zgłoszą swój udział przez stronę www.maratonypolskie.pl proszone są o dokładne sprawdzenie, czy została zaznaczona kategoria małżeńska. W przypadku, gdy ta kategoria nie jest zaznaczona na liście startowej, prosimy o jej zgłoszenie mailem zwrotnym podając albo M-... (zgodnie z regulaminem) albo staż małżeński. W przypadku gdy do dnia Biegu kategoria małżeńska nie zostanie przez Państwa zaznaczona nie będzie możliwości wzięcia udziału w klasyfikacji małżeństw.

   3. Wszyscy biegacze, którzy do tej pory zarejestrowali się przez stronę www.maratonypolskie.pl i którzy wpłacili wpisowe, proszeni są o dokładne sprawdzenie czy na liście startowej obok nazwiska pojawił się numer startowy. Numery startowe nadawane są tylko w przypadku gdy opłata startowa wpłynie na konto Klubu. W przypadku gdy zawodnik zapłacił a nie ma przydzielonego numeru startowego uprzejmie prosimy o taką informację, celem sprawdzenia.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Szczegóły dotyczące imprezy można również znaleźć na stronie www.imprezyjurajskie.pl
 III Bieg ku rogatemu ranczu (27 lutego, Zabierzów - Balice)
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com