facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-06-12
 

II Turystyczny Zjazd Pogórzański (20-22 czerwca, Czermna)

Turystyczny Zjazd Pogórzański już po raz drugi stanie się sposobem na dobrą zabawę, na aktywny wypoczynek i możliwość doświadczenia atrakcyjności Pogórza Karpackiego.

Turystyczny Zjazd Pogórzański już po raz drugi stanie się sposobem na dobrą zabawę, na aktywny wypoczynek i możliwość doświadczenia atrakcyjności Pogórza Karpackiego. Tym razem zawitamy do oddalonej od centrów administracyjnych, urokliwej, usianej bogactwem przyrodniczym i kulturowym Czermnej.Zjazd Pogórzański to cykliczna impreza turystyczna kierowana do mieszkańców i sympatyków Pogórzy, której głównym celem jest miłe, wspólne spędzanie wolnego czasu połączone z aktywnym wypoczynkiem. Takie spotkania umożliwiają nawiązywanie kontaktów z innymi miłośnikami turystyki, którzy tak jak my, kochają wędrówki i lubią poznawać ludzi mających podobne skłonności. Dzięki koincydencyjnej zabawie staramy się wpoić zainteresowanie i miłość do naszej małej ojczyzny. Każda osoba, która przybywa do nas, jest traktowana jak swój. Może mieć pewność, że poczuje się jak u siebie w domu.

W każdy dzień naszej imprezy odbędą się zabawy, których nie znajdziesz w żadnym innym, tak urokliwym zakątku. Wśród atrakcji co prawda nie mamy kaplicy czaszek (to nie ta Czermna, pomyliło Ci się chyba coś) ani… no właśnie, trudno coś wymyślić, bo właściwie niczego nam nie zabraknie. Jeśli myślałeś, że przyjedziesz, bo chcesz się wynudzić na prowincjonalnej imprezce, to jesteś w błędzie. Ku naszej zabawie ciągną zarówno zatwardziali wędrowcy, długodystansowcy, koneserzy miodu pitnego, słuchacze dobrej muzyki jak i światowej sławy pianiści, mistrzowie szachowi, kabareciarze, grube ryby i każdy przedstawiciel drabiny feudalnej.

Na granicy kultur i regionów, w pobliżu jaskini śpiących rycerzy, pod najwyższym szczytem Pogórza Ciężkowickiego, majestatycznym Liwoczem, spędzimy prawie trzy dni w czasie których: dokonamy otwarcia szlaku turystycznego, zagramy nietypowy mecz piłki nożnej, będziemy biegać na orientację, będziemy śpiewać i grać na dziesięciu gitarach, potańczymy przy biesiadnej muzyce... wysłuchamy koncertu rockowo-punkowego i aranżacji turystycznych piosenek na mocniejsze brzmienie… trudno w to uwierzyć, ale to dopiero początek początków...

Szczegółowy plan wyjazdu z SKPG Kraków na stronie: www.e-gory.pl

źródło:


2008-06-12
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com