facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2011-02-17
 

II Charytatywne Spotkanie Skiturowe

W imieniu Fundacji Centrum Leczenia Szpiczaka z Krakowa oraz zaprzyjaźnionych partnerów pragnę zaprosić serdecznie na II Charytatywne Spotkanie Skitourowe, które odbędzie się w dniach 19-20 marca 2011 roku w Dolinie Chochołowskiej.
Szanowni Państwo,
Drodzy Przyjaciele,


W imieniu Fundacji Centrum Leczenia Szpiczaka z Krakowa oraz zaprzyjaźnionych partnerów, czyli firm Sotronic Sp. z o.o., Konstat, Teleoptics, PolarSport, Celgene oraz Janssen pragnę zaprosić serdecznie na II Charytatywne Spotkanie Skitourowe, które odbędzie się w dniach 19-20 marca 2011 roku w Dolinie Chochołowskiej.
Powiększ

Patronem honorowym Spotkania będzie Tatrzański Park Narodowy, zaś Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe zabezpieczy opiekę przewodnicką; patronami medialnymi będą Dziennik Polski i portal internetowy www.zdrowemiasto.pl. W tym roku zagrają nam Trebunie Tutki, zostanie zorganizowane pieczenie barana i odbędzie się aukcja, gdzie można będzie wylicytować koszulkę od Adama Małysza, rękawicę bokserską z podpisem od Dariusza Michalczewskiego oraz drugą z podpisem Iwony Guzowskiej, koszulkę z podpisem Mariusza Pudzianowskiego, kawałek liny stalowej z kolejki na Kasprowy Wierch oraz wiele innych.

Fundacja Centrum Leczenia Szpiczaka, która jest organizacją pożytku publicznego cyklicznie organizuje otwarte spotkania edukacyjno-szkoleniowe, pomaga w zakupie sprzętu medycznego, leków, funduje stypendia dla młodzieży uczącej się, studentów, doktorantów, działa aktywnie w promocji i ochronie zdrowia. Zgodnie ze swoim statutem najważniejszym celem Fundacji jest zorganizowanie interdyscyplinarnego „Centrum Leczenia Szpiczaka”, gdzie chory zostanie poddany kompleksowej diagnostyce i terapii poprowadzonej wspólnie przez hematologa, nefrologa, radioterapeutę, ortopedę, neurologa, neurochirurga, rehabilitanta oraz psycholoonkologa. Aby Centrum mogło powstać i sprawnie funkcjonować potrzebujemy pomocy oraz wsparcia. Bardzo prosimy wszystkich chętnych o aktywny udział w organizowanym aktualnie II Charytatywnym Spotkaniu Skitourowym w Tatrach; poszukujemy sponsorów, darczyńców, uczestników i ludzi dobrej woli.

Państwa udział w tym wydarzeniu i każdy przejaw, nawet niewielkiej pomocy, będzie krokiem naprzód oraz zbliży nas do najważniejszego celu, jakim jest prowadzenie optymalnej terapii, a być może osiągnięcie całkowitego wyleczenia.

Z wyrazami szacunku
dr n. med. Artur Jurczyszyn
Prezes Fundacji Centrum Leczenia Szpiczaka w Krakowie

Program imprezy oraz więcej informacji: www.nieznanetatry.pl.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com