facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2013-04-23
 

Icebreaker na sezon Wiosna/Lato 2013: naturalny materiał i atrakcyjna stylistyka

W tym sezonie Icebreaker w swojej ofercie odzieży lifestylowej z wełny merino stawia na intensywne kolory i ciekawe grafiki. Koszulki damskie i męskie ze 100% wełny merino to dobry wybór na lato.
Przepuszczają powietrze, są delikatne dla skóry i nie pochłaniają zapachów. Ta ostatnia cecha szczególnie sprawdza się przy ograniczonym limicie bagażu. Materiał z wełny merino szybko schnie i jest łatwy w pielęgnacji. Ekologiczna produkcja i pozyskiwanie surowca zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju to zalety istotne dla osób dbających o środowisko.

Kolekcja na Wiosnę / Lato 2013 to także nowe grafiki zaproszonych do współpracy nowozelandzkich artystów. Wykorzystali oni motywy miejskie, adaptując je do tematyki bliskiej Icebreakerowi. Męska koszulka z długim rękawem ma np. grafikę z widokiem gór, złożonych z ogromnej liczby miniaturowych owiec. Dzięki połączeniu właściwości wełny merino i ciekawej stylistyki, powstała kolekcja, która sprawdzi się w każdym turystycznym przedsięwzięciu, także w codziennym użytku.

W kolekcji znalazły się m.in. koszulki z długim i krótkim rękawem w wersjach dla mężczyzn oraz topy i koszulki z krótkim rękawem dla pań. Oprócz grafik zaprojektowanych przez artystów, koszulki Icebreaker tradycyjnie zdobią również motywy roślinne związane z nowozelandzką florą.Więcej informacji na stronie www.icebreaker.com

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

Pierwsze MOUNTAIN SHOPY w Polsce!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

The North Face: Odkrywaj świat z dumą

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com