facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-02-09
 

I Urodziny Gorczańskiej Chaty (27 - 28 lutego, Gorce)

Równy rok temu narodziła się Gorczańska Chata. W związku z tym zapraszamy wszystkich tych, którym to piękne miejsce jest bliskie sercu. Na miejscu szykuje się niecodzienna impreza.
Drodzy sympatycy Gorczańskiej Chaty!
 
Przede wszystkim mamy nadzieję zgromadzić większość naszej, coraz bardziej się rozrastającej, chatkowej Rodziny – wszystkich tych, którzy pomagali przy reanimacji GoChy, przy remontach, sprzątaniu, chatkowali, przekopywali się przez góry śmieci, walczyli z cieknącym dachem, zatkanymi rurami, zepsutymi zaworami i dymiącym piecem. Zapraszamy też wszystkich tych, którym los naszego ulubionego miejsca na świecie nie jest obojętny, przyjdźcie, spotkajmy się wreszcie razem nie przy robocie, ale przy kominku - posiedźmy, pogadajmy…

W programie mamy oczywiście kilka atrakcji. Jak przystało na prawdziwe urodziny nie ominie nas na pewno poczęstunek, konkursy z nagrodami, różne zadania umysłowe i sprawnościowe. Odbędą się także pierwsze wybory Mistrza Chatkowania.
Będziemy wspominać nasze chatkowe początki i związane z nimi, nieraz śmieszne, a nieraz traumatyczne przygody. Być może zobaczymy też prezentację i filmy, które towarzyszyły narodzinom Chatki.

W każdym razie przybywajcie – Gorczańska Chata czeka na Was!
Pamiętajcie – razem z wami tworzymy to miejsce!

Więcej informacji na: gorczanska.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com