facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-10-31
 

I Ty możesz zostać Szczytożercą

Szczytożercy to gra, polegająca na zdobyciu jak największej liczby szczytów. Nieważne jak to zrobisz – pieszo, rowerem czy na nartach – ważne, by ślad GPX z wyprawy prowadził przez przynajmniej jedną z konkursowych gór.
Lista miejsc do zdobycia jest długa – znajdziecie na niej prawie 260 pozycji, takich jak szczyty Korony Gór Polski, oraz inne, mniej znane kulminacje, do tej pory rzadko odwiedzane przez turystów. Zdobycie kolejnej góry to okazja do pokonania własnych ograniczeń, zawsze nagrodzona satysfakcją z osiągnięcia celu – bo przecież „Wyżej się tu już nie da!”.

Jak grać?

Wystarczy, że wgrasz ślad z wycieczki wiodącej przez konkursowe góry na swoje konto w serwisie TRAIL.PL i w jego nazwie zamieścisz słowo “SZCZYTOŻERCY”. Każdy ślad konkursowy może przechodzić przez dowolną liczbę szczytów. W opisie podaj nazwy zdobytych szczytów oraz dokumentujące ten wyczyn zdjęcia.

Warto stworzyć swoim wyprawom ciekawe opisy, gdyż w przypadku wątpliwości co do oryginalności śladów, to one i zdjęcia będą podstawą weryfikacji i oceny.

O co gramy?

Nagrodami w konkursie są bony na sprzęt marki Salewa, Birko i Dynafit, ufundowane przez firmę Salewa o łącznej wartości 3000 zł.

Nagrody

Co miesiąc będą przyznawane 2 nagrody:

- Tytuł “Odkrywca miesiąca” i bon o wartości 200 zł dla osoby, która zdobyła najwięcej szczytów (szczyty nie mogą się powtarzać).

- Tytuł “Szczytożercy miesiąca” i bon o wartości 150 zł dla osoby, która uzyskała największą liczbę „wejść” (szczyty mogą się powtarzać).

W maju zostanie przyznana nagroda główna – tytuł “Odkrywcy Salewy” i bon o wartości 600 zł otrzyma osoba, która zdobędzie największa ilość konkursowych szczytów.

Osoba, która uzyska największą liczbę “wejść” również zostanie nagrodzona – otrzyma tytuł “Szczytożercy Salewy” i bon o wartości 300 zł.


Regulamin oraz pełna lista szczytów dostępne są na stronie
trail.pl >>
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-08
GÓRY
 

Narciarstwo wysokogórskie – rady na dobry początek

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-10-18
GÓRY
 

Zillertal – nie tylko biel

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-10-05
GÓRY
 

Via Alpina – 2650 kilometrów samotnie przez Alpy

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-10-03
GÓRY
 

Opolski Festiwal Gór zaprasza!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-09-28
GÓRY
 

Pusty Madres

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com