facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2007-09-13
 

I Targi Sportów i Aktywnego Wypoczynku „ZIEMIA - WODA - POWIETRZE” (6-7 października, Lublin)

6-7 października 2007 r. Centrum Targowo-Wystawiennicze Międzynarodowych Targów Lubelskich S.A. opanują cztery żywioły: Ziemia, Woda, Ogień i Powietrze!


6-7 października 2007 r. Centrum Targowo-Wystawiennicze Międzynarodowych Targów Lubelskich S.A. opanują cztery żywioły: Ziemia, Woda, Ogień i Powietrze!

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na I Targi Paramilitarne „FRONT WSCHODNI” oraz I Targi Sportów i Aktywnego Wypoczynku „ZIEMIA-WODA-POWIETRZE”, które odbędą się w Lublinie, w dniach 6-7 października 2007 r. Wolny czas i sposoby jego zagospodarowania w sposób aktywny, ciekawy i atrakcyjny ma w naszym szybko rozwijającym się społeczeństwie coraz większe znaczenie. Hobby, aktywny wypoczynek, integracja to coraz ważniejsza pozycja w portfelu nowoczesnych przedsiębiorstw i każdego z nas.

Dynamiczny rozwój tego segmentu rynku, sygnały ze strony jego uczestników skłoniły nas do zorganizowania imprezy łączącej w sobie miejsce dobrych kontaktów producentów, usługodawców, dystrybutorów sprzętu paramilitarnego i sportowego z propagowaniem aktywnego stylu życia z pasją i w ruchu.

To pierwsza tego typu impreza w kraju!

Uczestnictwo w Targach Paramilitarnych „Front Wschodni” oraz Targach Sportów
i Aktywnego Wypoczynku „Ziemia-Woda-Powietrze” to okazja do poznania aktualnej oferty rynkowej, porównania konkurencyjnych wyrobów, prezentacji własnej oferty, tworzenia i umacniania kontaktów biznesowych.

Impreza skierowana jest dla osób aktywnych, entuzjastów militariów i sportu, a także tych, którzy dopiero pragną rozwinąć w sobie te pasje, klubów, organizacji i stowarzyszeń oferujących sprzęt i akcesoria, kursy, obozy oraz usługi dla pragnących spędzić swój wolny czas w sposób niekonwencjonalny.

Zapraszamy wszystkich miłośników ekstremalnych doznań!www.targi.lublin.pl

2007-09-13


(kg)

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2023-01-09
HYDEPARK
 

Bhutan – kraj szczęśliwych ludzi

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-03
HYDEPARK
 

"Lunana. Szkoła na końcu świata"

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com