facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2012-12-07
 

Hajer w Afryce, czyli jazda po bandzie

W ramach grudniowej edycji Krośnieńskich spotkań z podróżnikami zapraszamy na prelekcję Mieczysława Bieńka "Hajer w Afryce, czyli jazda po bandzie".
Mieczysław Bieniek to emerytowany górnik z katowickiej dzielnicy „Nikiszowiec”. W 2000 r., po 27 latach pracy, uległ ciężkiemu wypadkowi, w wyniku którego stracił wzrok w jednym oku. Uniemożliwiło mu to powrót do kopalni. W ramach swoistej terapii postanowił więc wyruszyć w świat. Do tej pory odwiedził sto cztery kraje na czterech kontynentach.

Gościliśmy już „Hajera” w Krośnie w ubiegłym roku. Przedstawił wtedy historię swojej podróży do Dalajlamy. Tym razem opowie o afrykańskich przygodach. Będzie to wesoła relacja o sześciomiesięcznej podróży od Egiptu po Czad. Na spotkaniu będzie również istniała możliwość zakupu książki opisującej jego wyprawy.

Na barwną opowieść zapraszamy 10 grudnia 2012 r. (poniedziałek) na godz. 18.00 do Piwnicy PodCieniami, Rynek 5 w Krośnie. Wstęp wolny.


Organizatorem spotkań jest Punkt Informacji Kulturalno-Turystycznej Muzeum Rzemiosła w Krośnie. Partnerem spotkań jest sklep Wino i Przyjaciele, patronami medialnymi: Polskie Radio Rzeszów oraz portale Odyssei.com, AktywnyOdpoczynek.info, ImprezyPodróżnicze.pl, Krosno24.pl. Projekt realizowany jest przy pomocy finansowej Miasta Krosna.
 Hajer w Afryce, czyli jazda po bandzie
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-22
HYDEPARK
 

XII Łaziski Festiwal Górski „Pod górę”

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-08-31
HYDEPARK
 

Ukryte wartości górskiej książki

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-09
HYDEPARK
 

Bhutan – kraj szczęśliwych ludzi

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-03
HYDEPARK
 

"Lunana. Szkoła na końcu świata"

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com