facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2012-12-31
 

Hajer w Afryce

Klub Podróżników Keja zaprasza wszystkich sympatyków podróży, na spotkanie autorskie połączone z pokazem slajdów MIECZYSŁAWA BIEŃKA: "HAJER W AFRYCE"
"Hajer czyli Mieczysław Bieniek to bodaj jedyny górnik – podróżnik. Ślązak z krwi i kości z katowickiego Nikiszowca. W wyniku wypadku na kopalni stracił zdrowie i pracę, ale nie tylko nie załamał się, ale zaczął realizować swoje marzenia i zwiedzać świat. Bez znajomości języka, bez przewodników, bez map, bez dużej gotówki.

Mieczysław Bieniek zwiedził już kilka kontynentów, napisał dwie książki ("Hajer jedzie do Dalajlamy" oraz "Z Hajerem na kraj Indii"). Podczas swoich wypraw stara się przede wszystkim dotrzeć do ludzi, poznać ich świat, ich myśli i serca. Ma niepowtarzalny dar przykuwania uwagi swoimi opowieściami. Autentyczna radość z kontaktu z drugim człowiekiem, bezkompromisowość w podejmowaniu prób pokonania niemożliwego, a jednocześnie świetny instynkt w ocenie sytuacji – tak najkrócej można by scharakteryzować tę nietuzinkową postać.

Podczas spotkania w Klubie Podróżników Keja, Mieczysław Bieniek opowie o wyprawie w głąb Afryki, o której pisze trzecią książkę, a której trasa wiodła przez: Egipt, Sudan, Etiopię, Dżibuti, Erytreę i Czad. Spotkanie z Hajerem okraszone będzie śląską gwarą i podlane sporą dawką humoru. Kto lubi egzotykę, ciekawe zdjęcia, wyjątkowych ludzi i barwne opowieści, nie może tego przegapić.

Na spotkaniu z Hajerem będzie można zakupić książki z autografem autora:)
Serdecznie zapraszamy! "

Po zakończeniu pokazu slajdów wśród publiczności rozlosujemy gadżety i książki ufundowane przez naszych partnerów, oraz oczywiście cotygodniowe śpiewanki przy świecach.

Wstęp wolny

Łódź, Kopernika 46, Keja Pub

Zapraszamy:)

https://www.facebook.com/events/115506168619468/
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com