facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-05-18
 

Grotołazi zapraszają do Wojcieszowa!

Speleoklub „Bobry” Żagań serdecznie zaprasza na 21. Mistrzostwa Polski w Technikach Jaskiniowych, które odbędą się 29-30 maja 2015 r. w Wojcieszowie w Kamieniołomie „Gruszka”, około 25 km od Jeleniej Góry (woj. dolnośląskie).

Impreza rozpoczyna się w piątek (29 maja), meczem piłkarskim GROTOŁAZI-TATERNICY vs.WOJCIESZÓW. Na ten dzień zaplanowane są również prelekcje i otwarcie wystawy. A w sobotę główny i najbardziej widowiskowy punkt programu – Mistrzostwa i towarzyszące im atrakcje dla starszych i młodszych naszych Gości.

 

Zawodnicy będą zmagać się z różnego typu trudnościami - w zaciskach, w ścianie i na linach. A wszystko to pod czujnym okiem sędziów i licznej widowni.

 

A wśród atrakcji: Otwarte Zawody Wspinaczkowe– dla dużych i małych, Zawody w Pchnięciu Kulą, zjazd tyrolką,miasteczko zabaw dla dzieci, stoiska z literaturą górską i sprzętem, konkursy z nagrodami… Będzie też stoisko gastronomiczne.

Pełny program imprezy już wkrótce. 


Naszymi partnerami są:

Polski Związek Alpinizmu, Komisja Taternictwa Jaskiniowego PZA, Wałbrzyski Klub Górski i Jaskiniowy, Speleoklub „Gawra” Gorzów, Gmina Wojcieszów, Grupa Karkonoska GOPR oraz Stowarzyszenie „Sobieradzik” z Wojcieszowa.

 

Partnerzy medialni:

Gazeta Wyborcza, Taternik, Góry, Jaskinie, NPM – Magazyn Turystyki Górskiej, portale: goryonline.com, wspinanie.pl, climb.pl, portalgorski.pl, taternik.org, off.sport.pl, drytooling.pl,  brytan.pl, opieka medialna: Teleexpress.

 

Szczegóły na stronie: http://speleomistrzostwa.pl/ oraz na naszym profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/330880377082160/.

 

Pozdrowienia i  do zobaczenia
Speleoklub „Bobry” Żagań

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-08-31
BIEGI GÓRSKIE
 

Biegi w ramach Festiwalu Górskiego im. Andrzeja Zawady

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2022-08-16
BIEGI GÓRSKIE
 

Fernando Elvira & The North Face

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-08-09
BIEGI GÓRSKIE
 

Wyzwania - Sudecki Trójkąt

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-07-11
BIEGI GÓRSKIE
 

Ekstremalny Skyrunning. Nowy wymiar biegania w polskich Tatrach?

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com