facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-05-18
 

Grotołazi zapraszają do Wojcieszowa!

Speleoklub „Bobry” Żagań serdecznie zaprasza na 21. Mistrzostwa Polski w Technikach Jaskiniowych, które odbędą się 29-30 maja 2015 r. w Wojcieszowie w Kamieniołomie „Gruszka”, około 25 km od Jeleniej Góry (woj. dolnośląskie).

Impreza rozpoczyna się w piątek (29 maja), meczem piłkarskim GROTOŁAZI-TATERNICY vs.WOJCIESZÓW. Na ten dzień zaplanowane są również prelekcje i otwarcie wystawy. A w sobotę główny i najbardziej widowiskowy punkt programu – Mistrzostwa i towarzyszące im atrakcje dla starszych i młodszych naszych Gości.

 

Zawodnicy będą zmagać się z różnego typu trudnościami - w zaciskach, w ścianie i na linach. A wszystko to pod czujnym okiem sędziów i licznej widowni.

 

A wśród atrakcji: Otwarte Zawody Wspinaczkowe– dla dużych i małych, Zawody w Pchnięciu Kulą, zjazd tyrolką,miasteczko zabaw dla dzieci, stoiska z literaturą górską i sprzętem, konkursy z nagrodami… Będzie też stoisko gastronomiczne.

Pełny program imprezy już wkrótce. 


Naszymi partnerami są:

Polski Związek Alpinizmu, Komisja Taternictwa Jaskiniowego PZA, Wałbrzyski Klub Górski i Jaskiniowy, Speleoklub „Gawra” Gorzów, Gmina Wojcieszów, Grupa Karkonoska GOPR oraz Stowarzyszenie „Sobieradzik” z Wojcieszowa.

 

Partnerzy medialni:

Gazeta Wyborcza, Taternik, Góry, Jaskinie, NPM – Magazyn Turystyki Górskiej, portale: goryonline.com, wspinanie.pl, climb.pl, portalgorski.pl, taternik.org, off.sport.pl, drytooling.pl,  brytan.pl, opieka medialna: Teleexpress.

 

Szczegóły na stronie: http://speleomistrzostwa.pl/ oraz na naszym profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/330880377082160/.

 

Pozdrowienia i  do zobaczenia
Speleoklub „Bobry” Żagań

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-02-06
BIEGI GÓRSKIE
 

Poczuj magię Babiej Góry! – 11. Ultramaraton Babia Góra

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-12-13
BIEGI GÓRSKIE
 

NNormal – The Shoe, reinvented

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-15
BIEGI GÓRSKIE
 

Zimowe bieganie? Tak, ale na nartach!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-09-21
BIEGI GÓRSKIE
 

Ciemno, zimno, do mety daleko

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-09-13
BIEGI GÓRSKIE
 

Wjosa - ostatnia dzika górska rzeka Europy

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com