facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-10-20
 

Gotowanie od podstaw

Primus Stove Paw Ti to niezwykle poręczna podstawka do kuchenek, która ułatwi ich używanie podczas biwakowania w trudnych warunkach – na śniegu lub innych miękkich, śliskich powierzchniach. 

Po złożeniu Stove Paw Ti jest mniejsza niż tabliczka czekolady i waży zaledwie 55 g. Jednocześnie, konstrukcja z bardzo lekkiego i odpornego na korozję tytanu sprawia, że wyróżnia się wytrzymałością. Pasuje do takich kuchenek jak: OmniFuel, MultiFuel, OmniLite Ti, EasyFuel oraz Express Spider. Nogi kuchenki w szybki sposób możemy doczepić do otworów znajdujących się w płycie, co sprawia, że gotowanie staje się proste i bardziej bezpieczne. Stove Paw Ti jest niezbędnym elementem dla wszystkich osób używających kuchenek w trudnych warunkach jak śnieg, piasek czy żwir.

Prawdopodobnie każdy doświadczony podróżnik posiada drewnianą deskę, na której może postawić swoją kuchenkę, gdy przygotowuje posiłek na śniegu. Zwykle deska taka jest mała, trochę śliska, ale spełnia swoje zadanie, chociaż nie jest ona najlżejszym i najbardziej poręcznym elementem naszego ekwipunku. 

Marka Primus nie uznaje kompromisów. By rozwiązać problem zaprojektowała Stove Paw Ti – specjalną płytę przystosowaną do kuchenek OmniFuel, MultiFuel, OmniLite Ti, EasyFuel czy Express Spider. Nogi kuchenki zatrzaskują się w specjalnych otworach na powierzchni podstawki, zapewniając jej stabilność. Podstawka zbudowana jest z trzech połączonych ze sobą części, które składają się do niewielkich rozmiarów (12 x 11 x 1 cm). Podstawka Primus Stove Paw Ti będzie dostępna w styczniu 2016 roku w sugerowanej cenie ok. 189 zł. Więcej informacji na stronie www.primus.eumateriały prasowe

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
Piotr Gruszkowski
 
2021-09-21
SPRZĘT
 

Test zegarka Suunto 9 Peak

Komentarze
0
 
Weronika Biernacka
 
2021-08-31
SPRZĘT
 

Test butów Keen Tempo Flex WP

Komentarze
0
 
 
Kinga Pachura
 
2021-08-18
SPRZĘT
 

Test butów biegowych The North Face Flight Vectiv

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com