facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-06-17
 

GoSystem - kolekcja na lato 2010

Dystrybutor marki GoSystem - firma Paker  - informuje, że rozpoczęła się sprzedaż kartuszy gazowych, kuchenek, lampek i menażek z kolekcji lato 2010.
GoSystem to renomowany brytyjski producent sprzętu do gotowania i oświetlenia, od wielu już lat ceniony i lubiany również przez polskich turystów.  


GoSystem oferuje szeroki wybór dobrego, sprawdzonego sprzętu za rozsądną cenę. Przykładowo najpopularniejszy model kuchenki z zapalnikiem piezo kosztuje 99,90 zł (model Autotrail).


GoSystem Autotrail
 
Wyposażona w gigantyczną moc kuchenka TrekMate (która w teście Magazynu Góry na najlepszą kuchenkę gazową „środka” zdeklasowała rywali) oferowana jest w cenie 129,90 zł.


GoSystem TrekMate

Wszystkie kuchenki i lampki GoSystem posiadają w komplecie zestawy serwisowe i pokrowce lub transportowe pudełeczka, a ich jakość potwierdza 3-letnia gwarancja procucenta.

W ofercie GoSystem znajduje się również rzadko spotykany typ kuchenki: gazowo/paliwowa. Kuchenka pracuje na gazie, benzynie lub nafcie. Flexi Fuel to: możliwość użycia z różnego rodzaju paliwem, dobra jakość pracy w trudnych warunkach, bardzo duża moc, duża szybkość gotowania. Kuchenka często zabierana  w „dzikie” rejony świata. W bieżącym sezonie kuchenka ta (wraz z będącą w komplecie butelką na paliwo) oferowana jest w promocyjnej cenie 439,90 zł.


GoSystem FlexiFuel

W wielu sklepach turystycznych prowadzona jest sprzedaż promocyjna kuchenki TrailClassic (89,90 zł) - z dodawanym gratis kartuszem 220 g.

 
GoSystem TrailClassic + kartusz

W promocyjnej cenie 129,90 zł oferowana jest w tym sezonie lampka TrailLite.


GoSystem TrailLite

Więcej informacji: www.paker.pl.
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-09-23
BIZNES
 

Bo liczy się droga

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-22
BIZNES
 

GOPR i Salewa dalej razem

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-08-19
BIZNES
 

Polskie marki – Powrót ProRocka

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com