facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-01-23
 

"Góry wartości” - spotkanie z Anną Czerwińską

We wtorek, 29 stycznia o godz. 18.30, na 1Piętrze (Warszawa, ul. Foksal 11), odbędzie się trzecie spotkanie z cyklu „Góry wartości”, którego gościem będzie Anna Czerwińska.
Anna Czerwińska – polska alpinistka i himalaistka, zdobywczyni siedmiu ośmiotysięczników i Korony Ziemi. Uczestniczyła w wyprawach wspinaczkowych m.in. z Wandą Rutkiewicz i Krystyną Palmowską. Z zawodu jest doktorem nauk farmaceutycznych, lecz porzuciła go dla gór, które są jej największą pasją.

Obecnie prowadzi firmę, która sprowadza z Indii ubrania, biżuterię oraz inne orientalne produkty.


Termin: 29 stycznia 2013 roku, godz. 18.30 Miejsce: 1Piętro (Warszawa, ul. Foksal 11)

Uwaga! 24 stycznia (czwartek), o godz. 15.00 pojawi się na stronie Centrum Myśli Jana Pawła II lista pozwalająca zapisać się na spotkanie. Pierwsze 170 osób otrzyma mailowe potwierdzenie, będące jednocześnie wejściówką na spotkanie. Zapisy będą prowadzone na stronie.

„Góry wartości” to cykl comiesięcznych spotkań z wybitnymi alpinistami i himalaistami, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami ze wspinaczki wysokogórskiej, opowiadają o tym, że alpinizm to nie tylko sport, zmaganie z siłami natury czy intensywny trening, lecz również zgłębianie piękna natury, praca nad charakterem oraz rozwój duchowy.

Tytuł „Góry wartości” odnosi się także do codziennej drogi człowieka, poszukującego sensu życia. Gośćmi cyklu byli już Leszek Cichy i Kinga Baranowska. W lutym 1Piętro będzie gościło Michała Kochańczyka. Projekt „Góry wartości”, którego organizatorem jest Centrum Myśli Jana Pawła II w Warszawie, wspierają: Yeti, Sklep Podróżnika, Hi Mountain, Fabryka Frędzli, Fundacja Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki, Klub Wysokogórski (Warszawa), Uniwersytecki Klub Alpinistyczny (Warszawa), Studencki Klub Górski, Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich, Klub Turystyki Aktywnej Spacerniak, Speleoklub Warszawa, Portalgorski.pl. Patronami medialnymi projektu są: „GÓRY”, „Taternik”, oraz Magazyn Turystyki Górskiej „n.p.m.”.

Na wszystkie spotkania wstęp wolny!
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2021-09-07
HYDEPARK
 

Krzysztof Koziołek – „Biały pył. Piekło na K2”

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-07-14
HYDEPARK
 

Via ferraty - spotkanie z Sebastianem Fijakiem

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-07-08
HYDEPARK
 

6. Zakopiański Festiwal Literacki – 9-11 lipca 2021

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com