facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

GÓRY TV z milionem wyświetleń!

Praca w redakcji GÓR dostarcza nam już od lat wielu wrażeń przeróżnego kalibru. Zaczynaliśmy we wczesnych latach 90 od kilkunastostronicowego magazynu, by poprzez zbudowanie całego wydawnictwa, księgarni i stopniowy rozwój internetowych kanałów, móc obecnie określać się jako "Grupa mediów górskich". :-) Szczególnie cieszą nas te chwile, gdy trud wniesiony w tworzenie wszystkich treści pod egidą GÓR zostaje doceniony przez Was - czytelników, lub może właściwsze będzie określenie - odbiorców. Dlatego z nieskrywaną radością i satysfakcją śpieszymy Wam donieść, że nasze najmłodsze "dziecko", czyli kanał GÓRY TV, osiągnął magiczny próg 1 000 000 odsłon! 

 

Kanał GÓRY TV w serwisie YouTube uruchomiliśmy w marcu 2017r. Od tamtego czasu, pojawiło się na nim ponad 150 filmów! Od początku przyświecała nam regularność - chcieliśmy zapewnić naszym odbiorcom unikalne, ale przede wszystkim cyklicznie dostarczane materiały. Stąd nowe produkcje ukazują się co tydzień, za wyjątkiem większych materiałów, przy których praca generuje czasem więcej nakładów, a zdecydowanie stawiamy na prymat jakości nad ilością. Dlatego też czasem trzymaliśmy Was dłużej bez aktualizacji kanału, ale obiecujemy, że takie sytuacje będą należały do rzadkości. ;-)

 Zachęcamy do regularnego odwiedzania i subskrybowania kanału! W najbliższym czasie planujemy więcej materiałów sprzętowych oraz wywiadów z czołowymi postaciami górskiego środowiska. No i mamy nadzieję, że jeśli będziecie dalej z nami, to rychło będziemy świętować drugi milion! :-)

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-08-03
Tylko w GÓRACH
 

Pracownia Rembrandta, czyli nowe życie starych butów

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-07-27
Tylko w GÓRACH
 

Gilberto Merlante – Monte Viso

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-07-26
Tylko w GÓRACH
 

Tatry są najważniejsze – wspomnienie o Władysławie Cywińskim

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-07-23
Tylko w GÓRACH
 

Tako rzecze Profesor, tako rzecze Zwierz

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-07-20
Tylko w GÓRACH
 

Pola Kryża - Via ferraty żelazna przygoda

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com