facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

GÓRY TV z milionem wyświetleń!

Praca w redakcji GÓR dostarcza nam już od lat wielu wrażeń przeróżnego kalibru. Zaczynaliśmy we wczesnych latach 90 od kilkunastostronicowego magazynu, by poprzez zbudowanie całego wydawnictwa, księgarni i stopniowy rozwój internetowych kanałów, móc obecnie określać się jako "Grupa mediów górskich". :-) Szczególnie cieszą nas te chwile, gdy trud wniesiony w tworzenie wszystkich treści pod egidą GÓR zostaje doceniony przez Was - czytelników, lub może właściwsze będzie określenie - odbiorców. Dlatego z nieskrywaną radością i satysfakcją śpieszymy Wam donieść, że nasze najmłodsze "dziecko", czyli kanał GÓRY TV, osiągnął magiczny próg 1 000 000 odsłon! 

 

Kanał GÓRY TV w serwisie YouTube uruchomiliśmy w marcu 2017r. Od tamtego czasu, pojawiło się na nim ponad 150 filmów! Od początku przyświecała nam regularność - chcieliśmy zapewnić naszym odbiorcom unikalne, ale przede wszystkim cyklicznie dostarczane materiały. Stąd nowe produkcje ukazują się co tydzień, za wyjątkiem większych materiałów, przy których praca generuje czasem więcej nakładów, a zdecydowanie stawiamy na prymat jakości nad ilością. Dlatego też czasem trzymaliśmy Was dłużej bez aktualizacji kanału, ale obiecujemy, że takie sytuacje będą należały do rzadkości. ;-)

 Zachęcamy do regularnego odwiedzania i subskrybowania kanału! W najbliższym czasie planujemy więcej materiałów sprzętowych oraz wywiadów z czołowymi postaciami górskiego środowiska. No i mamy nadzieję, że jeśli będziecie dalej z nami, to rychło będziemy świętować drugi milion! :-)

 

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2021-11-30
Tylko w GÓRACH
 

Rafał Kot - Zimowe GSB (trailer)

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-11-24
Tylko w GÓRACH
 

Test butów Salewa Dropline

Komentarze
0
 
Piotr Drożdż
 
2021-11-23
Tylko w GÓRACH
 

Testy w kolebce, czyli oficjalna premiera Advanced Mountain Kit

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-11-11
Tylko w GÓRACH
 

„Szlakiem GOPR”: Wycieczka na Radziejową

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-11-05
Tylko w GÓRACH
 

Test spodni trekkingowych Fjällräven Kaipak

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com