facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-03-29
 

Góry świata - od Patagonii przez Alaskę, Pamir, Himalaje, w góry Afryki

Poznański Klub Podróżnika zaprasza 5 kwietnia 2013 (piątek) o godz.19 na spotkanie z Michałem Kochańczykiem "Góry świata - od Patagonii przez Alaskę, Pamir, Himalaje, w góry Afryki"
Michał Kochańczyk, z wykształcenia ekonomista i afrykanista, jest alpinistą, polarnikiem, żeglarzem, wspinał się w Tatrach, Pamirze, Himalajach, Andach, w górach Afryki, na Spitsbergenie i Alasce. Był kierownikiem i uczestnikiem ponad dwudziestu wypraw w góry wysokie. Jego największym osiągnięciem górskim jest udział w przeprowadzeniu nowej drogi na jedną z najtrudniejszych gór na świecie: na szczyt Fitz Roy w Patagonii. Przez osiemnaście lat (1993-2011) był prezesem Klubu Wysokogórskiego "Trójmiasto" w Gdańsku, obecnie pełni funkcję przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Klubu Wysokogórskiego "Trójmiasto".

W marcu 2013 otrzymał wraz z zespołem na Kolosach w Gdyni WYRÓŻNIENIE w kategorii Podróże: Marek Arcimowicz, Michał Kochańczyk, Izabela Stachowicz, Carlos Mario Osorio i Alberto Raho za eksploracyjno-naukową wyprawę na Tramén Tepui w Wenezueli

Miejsce: Dom Kultury POD LIPAMI, Poznań, os. Pod Lipami - pawilon 108 A

Wstęp na spotkanie - 5 zł

Źródło: https://www.facebook.com/events/564787996885279/?ref=22
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com