facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-10-08
 

Górskie powitanie jesieni w Szczecinie

13 października 2012 roku Muzeum Techniki i Komunikacji zaprasza na wydarzenie zatytułowane "Górskie powitanie jesieni". W tym dniu w muzeum będzie można zobaczyć mini wystawę dedykowaną technice wspinaczkowej.
Zaprezentowany zostanie pełny ekwipunek turysty, odzież i akcesoria zapewniające mu komfort i bezpieczeństwo w górach oraz ten niezbędny w sportowej wspinaczce.

Przewidziany jest również pokaz fotografii górskich pejzaży.

Wieczór uświetni koncert zespołu Pograni (początek 16:30). Wykonawcy zagrają piosenki własnego autorstwa.

Członkowie PTTK z ważną legitymacją członkowską mogą nabyć ulgowe bilety wstępu do muzeum.

Organizatorzy:


 

 Sponsor:

GRUPA POGRANI
GRUPĘ POGRANI (od górskiej grani) tworzą Piotrek Szymański i Romek Soroko. Spotkali się na alpejskich via ferratach. Głosy i gitary zgrali na spotkaniach Klubu Tatrzańskiego. Po latach solowych interpretacji turystycznej klasyki postanowili układać własne piosenki. Pomysł nagrania domowym sposobem (na komputerze) kilku piosenek dla przyjaciół przerodził się w nagranie płyty w profesjonalnym studiu Piotra Wilkońskiego w Morzyczynie. Piotr Wilkoński wspomaga ich teraz na basie na koncertach adresowanych do podobnych im miłośników gór i wędrówek. Tematyka utworów to wyprawy w gronie przyjaciół, piękno gór, poczucie wewnętrznej wolności. GRUPA POGRANI w przyjazny sposób słowem i dźwiękiem opisuje przyjaźń i umiłowanie gór.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com