facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-05-15
 

GORE-TEX PRO SHELL - poradnik

GORE-TEX® PRO SHELL, dzięki temu że jest zaprojektowany z najbardziej wytrzymałych, "oddychających", twale wodoszczelnych i wiatroszczelnych materiałów, sprosta oczekiwaniom profesjonalistów i prawdziwych entuzjastów outdooru.
I takie właśnie zadanie ma spełniać wykonywana z niego odzież. Swoimi doskonałymi właściwościami daje pełną ochronę i komfort użytkownikom nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Poniżej zostanie przedstawiony przegląd poszczególnych grup produktów: DWUWARSTWOWY GORE-TEX ® PRO SHELL, DWUWARSTWOWY IZOLOWANY GORE-TEX® PRO SHELL, TRZYWARSTWOWY GORE-TEX® PRO SHELL.

DWUWARSTWOWY GORE-TEX® PRO SHELL
Dwuwarstwowy GORE-TEX® Pro Shell to podstawa aktywnej odzieży, sprosta oczekiwaniom profesjonalistów i prawdziwych entuzjastów outdooru. Membrana GORE-TEX® jest laminowana
od wewnątrz tkaniny zewnętrznej. Aby podnieść komfort noszenia i uniwersalność, membrana zabezpieczona jest od wewnątrz osobną podszewką. Dwuwarstwowa konstrukcja laminatu GORETEX ® Pro Shell jest idealnym rozwiązaniem dla odzieży sportowej na ekstremalne warunki.


DWUWARSTWOWY IZOLOWANY GORE-TEX® PRO SHELL
Dwuwarstwowy izolowany GORE-TEX® Pro Shell to optymalna izolacja ciepła. Niezależnie czy słońce, śnieg, czy przeraźliwe zimno, pozwala on organizmowi utrzymać odpowiednią temperaturę. Jest połączeniem maksymalnej oddychalności i optymalnej izolacji ciepła. Membrana GORE-TEX® jest laminowana od wewnątrz tkaniny zewnętrznej. Ocieplina jest luźno umieszczona pomiędzy dwuwarstwowym laminatem a wewnętrzną podszewką.

TRZYWARSTWOWY GORE-TEX® PRO SHELL
Trzywarstwowy GORE-TEX® Pro Shell jest zaprojektowany na najtrudniejsze warunki. Specjalna, trzywarstwowa konstrukcja złożona jest z membrany GORE-TEX® trwale przymocowanej do
wytrzymałego materiału zewnętrznego oraz do specjalnie zaprojektowanej, mocnej podszewki. Dzięki temu warstwy nie ocierają się o siebie podczas ruchu, co ogranicza tarcie oraz zwiększa "oddychalność", a także maksymalnie zwiększa żywotność materiału w trudnych warunkach.Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2023-03-14
GÓRY
 

Poszukiwania

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-03-09
GÓRY
 

Tam, gdzie nie zaglądają kruki

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-03-07
GÓRY
 

HIS – czeska alternatywa

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2023-02-23
GÓRY
 

Wipptal na poprawę humoru

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com