facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-11-09
 

Goldwin - technologia dla komfortu

Goldwin to nie tylko wysoka jakość, ale także zaawansowana technologia. W  tym sezonie marka przedstawia miłośnikom nart unikalne produkty, dopracowane nawet w najmniejszych szczegółach.
Zima już tuż tuż. Po słonecznych wakacjach powoli zaczynamy planować zimowe szaleństwo. Nieważne, gdzie w tym roku będziemy "szusować", w polskich lub zagranicznych górach. Najważniejsze, by było nam ciepło i wygodnie. A to zapewni nam odzież japońskiej marki Goldwin.Goldwin to nie tylko wysoka jakość, ale także zaawansowana technologia. W  tym sezonie marka przedstawia miłośnikom nart unikalne produkty, dopracowane nawet w najmniejszych szczegółach. Produkty zapewniające nieskrępowane ruchy, pewność i bezpieczeństwo w każdej trudnej sytuacji pogodowej. Kurtki oraz spodnie z najnowszej kolekcji pozwalają utrzymać stałą temperaturę ciała oraz dostosowują się do ruchów podczas jazdy.

Goldwin na sezon Zima 09/10 to m.in. linia Racing skierowana do najbardziej doświadczonych narciarzy, odpowiednia dla najbardziej aktywnych i wymagających. Racing to replika odzieży szwedzkiej reprezentacji narciarstwa alpejskiego, której Goldwin od ponad 20 lat jest sponsorem. Użycie niezwykłego i bardzo odpornego materiału „4 Way Primeflex” pozwala na zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających użytkowników. Laserowe cięcie eliminuje przestarzałe szwy oraz gwarantuje lepszą wentylację i odporność na wchłanianie się wody, a wewnętrzny oraz zewnętrzny stretch zapewnia pełną swobodę ruchów.

Dla wszystkich, dla których technologia to nie jedyne kryterium zakupu, Goldwin przygotował linię Speed. Odważne kolory, smukła sylwetka, wykończone futrem kołnierze oraz liczne dodatki jak: kieszenie na gogle, telefon czy iPod pozwolą wyróżnić się z tłumu. Najbardziej charakterystyczne elementy ubrań to: wypinane ocieplenie kołnierza oraz laminowane zamki. Linia Speed to również technologicznie zaawansowane materiały 4Way Primelfex czy też wodoodporna membrana EntrantSP20.000, która jest lekka i bardzo wytrzymała. Co więcej materiał ten reguluje stopień przepuszczania pary wodnej w zależności od temperatury otoczenia, zapewniając komfort jazdy.

Goldwin jest dostępny w sieci sklepów Intersport.

Więcej informacji: www.goldwin-europe.com
 Goldwin - technologia dla komfortu
 Goldwin - technologia dla komfortu
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-10-10
BIZNES
 

Lavaredo – nowa marka na polskim rynku outdoorowym

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com