facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2021-12-16
 

Golden Trail World prezentuje swoją nową serię TV - „Chasing Dreams”

Już w najbliższy czwartek zostanie zaprezentowane coś naprawdę wyjątkowego. Zbliża się bowiem premiera "Chasing Dreams" (Podążając za marzeniami). Codziennie, od 16 do 22 grudnia będą prezentowane kolejne odcinki serialu "Chasing Dreams" wyprodukowanego przez Golden Trail Series. Widzowie będą mogli być w samym sercu wydarzeń najbardziej prestiżowych zawodów górskich na świecie. Ekskluzywne obrazy wyścigów, kulisy zawodów, zapierające dech w piersiach krajobrazy i rywalizacja z bliska — oto, co czeka na Was w „Chasing Dreams”, nowym serialu telewizyjnym wyprodukowanym przez Golden Trail Series. Pierwszy odcinek ukaże się 16 grudnia w telewizji GTWS o godzinie 21:00. W trzecim odcinku jednym z bohaterów będzie Bartłomiej Przedwojewski.

 Fot. materiały prasowe Golden Trail Series

 

Jeden dzień, jeden epizod.


Każdego dnia, od 16 do 22 grudnia, o godzinie 21:00 będzie okazja połączyć się z telewizją Golden Trail, aby zobaczyć każdy nowy odcinek serialu „Chasing Dreams” wyprodukowanego przez Golden Trail Series.


„Po czterech latach istnienia formatu GTWS postanowiliśmy wyprodukować 7-odcinkowy serial telewizyjny, aby zaprezentować wszystkie osoby zaangażowane i pracujące przy cyklu. To wyjątkowa okazja, aby wejść w życie intymne biegaczy, posłuchać o ich marzeniach, lękach, radościach i nie tylko. Jak radzą sobie z presją, rywalami i kontuzjami? Jak marki walczą o jak najlepszą widoczność? Seria odpowiada na ogromny wachlarz tych pytań"


- mówi Greg Vollet, Dyrektor GTWS.

 

Nowy sposób przekazu


Ewolucja i inspiracja do biegania w terenie nabrały tempa. Oczywiście przyczyniły się do tego media społecznościowe i co za tym idzie nowe możliwości transmisji wydarzeń. Od 2010 r. sieci społecznościowe są bardzo aktywne w prezentowaniu wyników sportowych zawodników, takich jak Kilian Jornet, który zainspirował całe pokolenie biegaczy górskich. W 2017 roku w czasie Marathon du Mont Blanc i Sierre-Zinal, uruchomiono pierwsze transmisje na żywo w sieciach społecznościowych. Chasing Dreams to pierwszy serial telewizyjny poświęcony biegom górskim, to kolejny nowy krok w ewolucji tej dyscypliny.

 

„Świat biegów górskich nigdy nie przestaje się rozwijać, a to dzięki inwestycjom marek outdoorowych. Sportowcy, uczestnicy, organizatorzy, media, detaliści, konsumenci, widzowie, a teraz telewidzowie mogą tylko zyskać na wartości”

 

– twierdzi Greg Vollet. 

 

Nie tylko liczby.


Poza sportowymi wynikami, „Chasing Dreams” ujawnia osobowości najlepszych sportowców, jest zaproszeniem do zajrzenia za kulisy Golden Trail Series i pokazania widzom prawdziwego życia elitarnych biegaczy górskich.

 

„Ta seria wykorzystuje okazję do odszyfrowania sportowców, którzy nie są tylko cyfrą na mecie”

 

- dodaje GregVollet.

 

Niektóre zawodniczki są np matkami, które żonglują życiem osobistym i sportowym próbując sprostać wyzwaniom serii, młodzi i utalentowani  marzą  o karierze podobnej do Kiliana. Niektórzy decydują się porzucić pracę, aby w 100% rozpocząć sportową przygodę. Czy im się uda? Jakie poświęcenia muszą ponieść, aby  to wykonać?


Odcinek i sportowcy


Aby urozmaicić premierę „Chasing Dreams”, każdego wieczoru podczas transmisji odcinka będzie można porozmawiać na żywo ze sportowcami zaproszonymi przez Golden Trail Series na wideo czacie. Aby to zrobić, wystarczy zarejestrować się bezpośrednio na:

 
www.goldentrailseries.com/gttv/#/gttv/Webserie


Seria: “Chasing Dreams”


Świat biegów górskich jest konkurencyjny, dziki i szybki, ale nie tylko.  Zajrzyj do sezonu Golden Trail World Series i poznaj historię najlepszych drużyn, biegaczy i zawodów. 


W pierwszym odcinku poznamy zawodników przed i w czasie zawodów Olla de Nuria, które zaczynały tegoroczny cykl. Drugi odcinek będzie poświęcony debiutantom w cyklu, którzy chcą dołaczyć do najlepszych biegaczy na świecie. Trzeci odcinek to historia Stiana Angermuda i Bartka Przedwojewskiego, którzy zrezygnowali na początku roku z pracy, aby zostać pełnoetatowymi biegaczami. Jedną z bohaterek odcinków będzie też Judith Wyder, zwyciężczyni cyklu w 2019, która wróciła na trasy w tym roku, po przerwie związanej z urodzeniem dziecka. W serii pokazane są również dwa największe włoskie talenty biegów górskich: Nadir Maguet i Davide Magnini. Całość puentuje ocinek na Wyspach Kanaryjskich gdzie odbył Wielki Finał cyklu.


 

Tekst i zdjęcia: materiały organizatora


Golden Trail TV: goldentrailseries.com/gttv/

WWW: goldentrailseries.com
Facebook: Golden Trail Serie
s

Instagram: Golden Trail Series

YouTube: Golden Trail Series

E-mail: contact@goldentrailseries.com 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-04
FOTO-VIDEO
 

Klasyki Jury - Marcin Kwaśniewski - Baader-Meinhof VI.1

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-10-16
FOTO-VIDEO
 

ONSAJTEM #2 – Marcin „Yeti” Tomaszewski

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-10-02
FOTO-VIDEO
 

ONSAJTEM #1 – Adam Ondra

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com