facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-02-01
 

Głosowanie na KOBIECE SZCZYTOWANIE- Korona Europy

Witam Was serdecznie !:) Otóż piszemy do Was z mega gorącą prośbą - potrzebne Nam są Wasze głosy w konkursie MEMORIAŁ Piotra Morawskiego - Miej Odwagę.
Witam Was serdecznie !:)
Otóż piszemy do Was z mega gorącą prośbą - potrzebne Nam są Wasze głosy w konkursie MEMORIAŁ Piotra Morawskiego - Miej Odwagę. Do wygrania jest sfinansowanie wyprawy w całości!
O naszej wyprawie możecie poczytać: http://www.miejodwage.pl/753
Aby zagłosować - należy wpisać swój mail i ZAGŁOSOWAĆ, ale to nie wszystko. Aby głos był ważny, należy kliknąć w link aktywacyjny na mailu, który podaliście. 
Można oddać jeden głos. Dlatego proszę Was o udostępnianie i pomoc w realizacji marzeń ! :) a marzenia mamy piękne !:)
 
Z Góry dziękujęmy za wszystkie oddane głosy!
Głosujemy od 1 lutego do 28 lutego!

Europejskie szczytowanie kobiet. Trzy kobiety. 46 krajów. 46 szczytowań. A wszystko to w ciągu 80 dni. Pewnie myślicie, że niemożliwe. Dlatego właśnie, że macie wątpliwości? My się tego podejmiemy! Skąd taki pomysł? Z nieuleczalnej miłości do gór, zainteresowania kulturą i ludźmi różnych krajów, oraz mamy nowy rok, a wraz z nim chęć zrealizowania czegoś szalonego! A to wszystko możemy spełnić w jednej niesamowitej i nieprzerwanej wyprawie po Koronę Europy w wykonaniu trzech kobiet, które tak łatwo się nie poddają. Może nie jest to pod względem wpinaczkowym jakieś wielkie przedsięwzięcie, ale pod względem logistycznym i wytrzymałościowym całkiem spektakularne i niesamowite. Trzeba pokonywać duże odległości, by przemieszczać się z jednego celu pod kolejny. Dlatego to przedsięwzięcie w ciągu 80 dni jest wyprawą życia. Góry to miejsce, w które uciekamy, aby odpocząć psychicznie od tego świata w nizinach, są mistyczną krainą, która przyciąga jak magnes.
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2021-12-01
GÓRY
 

Rusza Akademia GOPR!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-11-12
GÓRY
 

Nowa droga Ukraińców na Annapurnie III

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-11-05
GÓRY
 

Doposażenie zimowe GOPR: akcja crowdfundingowa

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-10-27
GÓRY
 

Pik Wiernyj – tym razem słowacki

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-10-22
GÓRY
 

Fundacja TOPR. Twój 1% ma znaczenie

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com