facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-04-07
 

GET VERTICAL: WYGRAJ NIEZAPOMNIANY WYJAZD W GÓRY Z SALEWA

Ruszyła gra online "get vertical" na nowej stronie SALEWA, w ramach której stu szczęśliwców otrzyma szansę na niezapomnianą wertykalną przygodę w Alpach lub wyjazd do Australii. Jeśli pragniesz wspiąć się wyżej niż dotychczas, zmienić swój punkt widzenia, podjąć nowe wyzwanie i doświadczyć gór w pełnym wymiarze, odwiedź stronę getvertical.salewa.com!

 


Obecnie codzienność definiowana jest głównie przez miasto i styl życia, jaki ono narzuca. Tempo rośnie stopniowo z każdym dniem, również i nas zmuszając do przyspieszenia kroku. Spotkania, terminy, ramy czasowe. Na tym tle, dla wielu z nas góry stały się miejscem sportowych wyzwań; przestrzenią, przez którą możemy kroczyć własną drogą i ponownie odnaleźć to, co dla nas najważniejsze. Stąd niezwykła propozycja od SALEWA, eksperta w dziedzinie sportów górskich: wygraj niezapomniany wyjazd na jeden z alpejskich szczytów lub pełną przygód wycieczkę do Australii i odkryj życie na nowo.

 

Nie ma nic prostszego: wejdź na stronę getvertical.salewa.com, zarejestruj się i odpowiedz na kilka pytań, a będziesz o krok bliżej wygranej. Jury marki wybierze zwycięzców cotygodniowych nagród (odzież SALEWA, jazdy testowe BMW serii 2 Active Tourer lub nowym BMW serii 2 Gran Tourer) oraz szczęśliwców, którzy wyjadą z SALEWA w Alpy i do Australii. Tu zaczyna się najlepsze!

 

Uczestnicy obozu w górach zostaną wybrani i podzieleni na podstawie deklarowanego poziomu zaawansowania oraz własnych preferencji co do lokalizacji, a jest z czego wybierać: Mont Blanc w Chamonix (Francja), Zugspitz Arena w Tyrolu (Niemcy/Austria), Grindelwald (Szwajcaria) i Alta Badia (Włochy).  SALEWA towarzyszyć będzie zwycięzcom w odkrywaniu nowego wymiaru wysokości podczas wspinania oraz emocji, jakie wyzwala pokonywanie via ferraty (ubezpieczonego szlaku turystycznego) i spanie w namiocie pod niebem pełnym gwiazd.

 

Ci, którzy otrzymają bilet do Australii, razem z SALEWA i Tourism Australia odkryją najbardziej niespodziewaną i ekscytującą stronę kontynentu: podzieleni na pięć grup, odwiedzą niezwykłe miejsca takie jak Wielka Wyspa Piaszczysta w Queensland, Red Centre na obszarze Terytorium Północnego, Great Ocean Walk w Victorii, Wyspa Kangura, niesamowite zoo w południowej Australii i wspaniałe zachodnie wybrzeże, by w końcu udać się do Sydney na podbój słynnego Harbour Bridge.

 

Trwający do 13 maja konkurs SALEWA realizowany jest przy wsparciu prestiżowych partnerów: BMW, Tourism Australia, Vibram®, GORE-TEX®, Polygiene®, Cathay Pacific Airways, Goal Zero i Trail Me Up. Więcej szczegółów jak i regulamin konkursu znajdują się na getvertical.salewa.com. 

 

 

SALEWA

SALEWA to 80 lat doświadczenia w pionowym świecie, również w górach najwyższych. Ekspert w dziedzinie sportów górskich niezmiennie pragnie inspirować ludzie na całym świecie do odkrywania i doświadczania gór w całej ich okazałości. W tym celu marka wyposaża pasjonatów i sportowców górskich w odzież i sprzęt adekwatne do wybranych celów na każdym poziomie zaawansowania. W rozwoju innowacyjnych, funkcjonalnych i najwyższej jakości produktów dużą rolę odgrywa sieć zaufanych organizacji górskich, sportowcy, wyspecjalizowani partnerzy i profesjonalne biura przewodników. Obecnie, siedziba założonej w 1935 roku w Monachium rodzinnej firmy znajduje się w sercu Dolomitów, w Bolzano w Tyrolu Południowym (Włochy). Zatrudniająca ponad 550 ludzi na całym świecie, SALEWA to jeden z liderów segmentu sportów górskich, mający w swojej ofercie produkty w czterech kategoriach: odzież, obuwie, sprzęt turystyczny oraz sprzęt specjalistyczny.

 

Grupa BMW

Posiadająca trzy marki - BMW, MINI i Rolls-Royce - Grupa BMW to światowy lider w produkcji aut i motocykli klasy premium, oferujący również najwyższej klasy usługi finansowe i w zakresie mobilności. Jako firma działająca na skalę światową, Grupa BMW zarządza trzydziestoma zakładami produkcyjno-montażowymi w czternastu krajach i posiada globalną sieć sprzedaży w ponad 140 krajach.

 

Tourism Australia

Tourism Australia to australijska agencja rządowa odpowiedzialna za międzynarodową promocję Australii, zarówno pod kątem rozrywki, rekreacji i wypoczynku, jak i biznesu. Jej celem jest wzrost korzyści ekonomicznych płynących dla kraju z turystyki. Organizacja prowadzi aktywne działania na około 17 kluczowych rynkach, promując unikalne, przyciągające turystów walory kontynentu oraz zwracając się do tych grup, które - według prowadzonych badań - podróżują najczęściej i są tym samym skłonne do większych wydatków w miejscach docelowych. W 2014 roku Australię odwiedziło około 7 milionów osób.

 

Vibram®

Vibram® to najbardziej znana wśród marek produkujących wysokiej jakości podeszwy na rynek outdoorowy, przemysłowy, roboczy, rekreacyjny, modowy, naprawczy i ortopedyczny. Posiadająca swoją siedzibę we włoskim Albizzate, Varese, marka produkuje ponad 40 milionów podeszew rocznie, przeprowadzając testy na dystansie o łącznej długości ponad miliona kilometrów i działa w 120 krajach, posiadając swoje ośrodki produkcyjne, rozwojowe i handlowe w Stanach Zjednoczonych, Chinach, Japonii, Brazylii i Włoszech.

 

GORE-TEX®

Membrana GORE-TEX® to gwarancja maksymalnej wodoodporności i wysokiej oddychalności. Posiada ona pory o średnicy 20 000 razy mniejszej niż kropla wody, ale 700 razy większej niż cząsteczka pary wodnej. Pozwala to powstrzymać wodę przed przedostawaniem się do wewnątrz odzieży czy obuwia przy jednoczesnym wspomaganiu oddychalności.

 

Polygiene®

Wspólną wypadkową aktywnego stylu życia oraz wysiłku fizycznego jest pot, który w rezultacie może powodować nieprzyjemne zapachy. Zastosowanie trwałego wykończenia Polygiene® hamuje rozwój bakterii i grzybów w Twojej odzieży, obuwiu i sprzęcie, a więc i zapobiega powstawaniu drażniących zapachów.

 

Cathay Pacific Airways

Linie lotnicze Cathay Pacific z siedzibą w Hongkongu obsługują loty pasażerskie i cargo między 190 portami lotniczymi na całym świecie. W 2014 roku Cathay Pacific zostały nagrodzone mianem "Najlepszych Linii Lotniczych" w konkursie firmy Skytrax.  

 

Trail Me Up

Trail Me Up to projekt stworzony przez włoski start-up, wprowadzający system Street View w miejscach osiągalnych jedynie pieszo. Tym samym, daje on możliwość wirtualnych odwiedzin najsłynniejszych i najpiękniejszych szlaków świata.

 

Goal Zero

Wierzymy w człowieka. To on leży u podstaw naszej misji Goal Zero, stworzonej, by zainspirować każdego do wykorzystania własnego potencjału i realizację siebie; potencjału do poszerzania granic i wykraczania poza własne oczekiwania; do budowania ekologicznie odpowiedzialnej przyszłości dla siebie i bliskich; potencjału do zmieniania życia jednostek zarówno lokalnie, jak i na całym świecie.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
Kinga
 
Goryonline
 
2022-09-22
BIZNES
 

GOPR i Salewa dalej razem

Komentuj 0
Monika Młodecka
 
2015-08-25
BIZNES
 

Praca w outlecie SALEWA

Komentuj 0
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com