facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

FOTO-VIDEO Galerie

Najciekawsze foty kwietnia na Hydeparku

Wiosna już na stałe zadomowiła się w Polsce i nie tylko. Taki jest też temat kwietniowych zdjęć na Hydeparku. Przeważają klimaty wiosenne. Zapraszamy do oglądania!
 
 
 

Sylwia Buczek na Animal Trainer 7C/C+

Sylwia Buczek pokonała Animal Trainer 7C/C+ w podkrakowskim Zimnym Dole. Więcej o samym przejściu możecie przeczytać tutaj.
 
 
 
2012-05-13   FOTO-VIDEO
 

Otwarcie sezonu: Speleoklub Olkusz & AKG Kraków

Impreza odbyła się w minioną sobotę tj. 12 maja, na Grochowcu (pod Ogrodzieńcem).
 
 
 

Zakończenie sezonu ski-turowego inaczej...

Tak jak wszystko w naszym życiu, tatrzańska zima też się kiedyś kończy. W drugiej dekadzie maja śnieg znika, spłukiwany przez ciepłe deszcze, rozpuszczany przez wysokie słońce, niemniej duże temperatury i jeszcze cieplejsze wiatry halne. Narciarzy w Zakopanem ubywa z reguły już w kwietniu, a znikają zupełnie, jak mgła z Pyszniańskiej Przełęczy, po weekendzie majowym.
 
 
 

„Artesonraju w koronie gwiazd”

W sierpniu 2011 r. Mirosław Mąka (Kraków) oraz Daniel Milla Lliuya i Clever Coronel (Huaraz, Peru) weszli północną ścianą na ARTESONRAJU (6025 m) - jedną z najpiękniejszych gór peruwiańskich Białych Kordylierów.
 
 
 
2012-04-26   FOTO-VIDEO
 

Yetiteam w Sanktuarium Annapurny

Wyprawa trekkingowa do Sanktuarium Annapurny.
 
 
 

Ski-turowa wiosna w Chochołowskiej...

Tego roku w Tatrach panują jeszcze wiosną znakomite warunki narciarskie. Tak dobrych już dawno nie było. Zachęcamy Czytelników GÓRYonline.com do wycieczek narciarskich w naszych najwyższych górach. Zapraszamy też do naszej foto-galerii, a w niej zdjęcia z wycieczki ski-turowej w Dolinie Chochołowskiej. Agnieszka Szymaszek i Wojtek Szatkowski odbyli z przyjaciółmi ładną wyprawę na Kończysty Wierch. Zapraszamy do oglądania zdjęć:) Mamy nadzieję, że zdjęcia będą wystarczającą zachętą. Do zobaczenia na grani Tatr Zachodnich!
 
 
 
2012-04-05   FOTO-VIDEO
 

Tatrzańskie doliny - Hala Gąsienicowa

Zimowe impresje podążając dolinami ku Hali Gąsienicowej.
 
 
 
2012-04-05   FOTO-VIDEO
 

Matterhorn 2006 - strona włoska

Krótka relacja z naszego wyjazdu na Matterhorn w sierpniu 2006.
 
 
 

Petzl Roc Trip w Chinach

W ostatnim marcowym numerze GÓR mieliście okazję przeczytać relację Oli Przybysz z Petzl Roc Tripu w chińskim Getu. Relacja była zacna, m. in. dlatego, że miejsce było niebanalne.
 
 
 
2012-03-22   FOTO-VIDEO
 

Rozpoczęcie sezonu na Jurze 2012 - Trzebniów

Z kilkoma kolegami odwiedziliśmy Północną Jurę w celu rozprostowania kości ...
 
 
 
2012-03-09   FOTO-VIDEO
 

Speedriding Polish Cup 2012 - fotorelacja

W niedzielę, 4 marca, rozegrano II Mistrzostwa Polski w Speedridingu. Wystartowało siedemnastu zawodników.
 
 
 
2012-03-09   FOTO-VIDEO
 

End of Summer on Mt Kosciuszko

Zakończenie lata na Górze Kościuszki. Impreza rozpoczęła się w piątek, 10 lutego, od przejścia szlakiem Strzeleckiego.
 
 
 

Najciekawsze foty lutego na Hydeparku

Najciekawsze foty z danego miesiąca powoli stają się naszą GÓR-ską tradycją. My z naszej strony możemy Wam pokazać te najfajniejsze, lecz musimy mieć z czego wybrać :-) Dlatego zapraszamy do prezentacj swoich zdjęć na hydeparku.
 
 
 

Baruntse czyli siła uporu

2 listopada 2011 roku na szczycie Baruntse (7129 m) w Himalajach Nepalu stanęli jako pierwsi Polacy Iza Czaplicka i Marcin Dudek. Na szczycie stanęli o 9.30 czasu nepalskiego, a o 14.00 zeszli do C2. Opowiadanie z wyprawy ukazało się w GÓRACH nr. 212-213 (styczeń-luty 2012).

 
 
 
2012-02-09   FOTO-VIDEO
 

Góry w obiektywie

Różne góry w różnych porach roku w obiektywie naszego internauty.
 
 
 
2012-02-08   FOTO-VIDEO
 

bulderTOOLING?

Czy ktoś już "głośno" myślał o czymś takim? Skoro istnieje wspinaczka po małych formach skalnych, przy użyciu gumy, pudru i skóry, to czemu by się nie zająć małymi formami z użyciem metalu? Nie tylko formami naturalnymi... A ponieważ czasu mało, odległość też ma znaczenie, więc czemu wolnej niedzieli nie wykorzystać inaczej. Na coś takiego...
 
 
 
2012-02-05   FOTO-VIDEO
 

Zawody wspinaczkowe o puchar burmistrza Ochoty

W sobotę 4 lutego w Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Nowowiejskiej 37b w Warszawie odbyły się piknik wspinaczkowy i zawody o puchar burmistrza Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy. Zawody zorganizował OSiR Ochota, Szkoła Alpinizmu w Pionie i KW Warszawa.
 
 
 

Najciekawsze foty styczniowe na Hydeparku

Zapraszamy do obejrzenia galerii najciekawszych styczniowych zdjęć społeczności GÓRskiej. Co miesiąc prezentujemy najfajniejsze zdjęcia z hydeparku. Już teraz sami możecie dołączyć (zakładka społeczność) i wygrywać atrakcyjne nagrody.
 
 
 
2012-02-02   FOTO-VIDEO
 

Dogonić marzenia – mój pierwszy ośmiotysięcznik

Na ogrodzeniu Parku Żeromskiego przy Placu Wilsona w Warszawie do 17 lutego można obejrzeć wystawę fotografii Łukasza Stebelskiego zatytułowaną "Dogonić marzenia - mój pierwszy ośmiotysięcznik".
 
 
 
 
...
9
...
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com