facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

FOTO-VIDEO Galerie

Build your boulder

Finaliści zawodów „Gore-Tex Be a Rockstar” rywalizowali w oryginalnej konkurencji o wiele mówiącej nazwie „Build Your Boulder”. W układaniu bulderów pomagały im gwiazdy adidas Climbing Team:  Beat Kammerlander, Alex Luger, Bernd Zangerl, Barbara Zangerl, Mayan Smith-Gobat i Mélissa Le Nevé.
 
 
 
2012-08-12   FOTO-VIDEO
 

Superfinał - Galeria

Galeria z Super Finału Rockstars rozgrywanego według unikalnej formuły. W akcji Alex Puccio vs Akiyo Noguchi oraz Sean McColl vs Jon Cardwell!
 
 
 
2012-08-11   FOTO-VIDEO
 

Półfinały w obiektywie Piotrka Drożdża

Zapraszamy do obejrzenia klimatycznej czarno-białej galerii z akcji w pólfinałach.
 
 
 

Backstage - adidas Rockstars

Z cyklu "Przeżyjmy to jeszcze raz", czyli adidas rockstars za kulisami. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć Piotrka Drożdża.
 
 
 
2012-08-10   FOTO-VIDEO
 

Śniadanie z Gwiazdami

Galeria z spotkania z gwiazdami teamu adidas w obiektywie Piotrka Drożdża. W akcji m. in. Reinhold Messner, Sasha Di Giulian, Alex Luger.
 
 
 

Najciekawsze foty lipca na Hydeparku

Wakacje w pełni. Obrodziło w świetne zdjęcia na Hydeparku. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!
 
 
 
2012-08-08   FOTO-VIDEO
 

Szpiglasowa Przełęcz

Szpiglasowa Przełęcz 06.08.2012.
 
 
 

Znani wspinacze z Fotoedycją GÓR

Na tegorocznych targach w Friedrichshafen nasza FOTOEDYCJA zrobiła - zresztą jak co roku - furorę. Zobaczcie sami do kogo m. in. powędrował nasz lipcowy numer GÓR. Za świetne foty podziękujcie naszemu "naczelnemu" fotografowi :-)
 
 
 

Targi OutDoor w Friedrichshafen

Targi OutDoor w niemieckim Friedrichshafen na trwałe zapisały się w kalendarzu entuzjastów oraz biznesmanów branży outdoorowej.Tak jak w zimie trzeba być na ispo w Monachium, podobnie w lecie nie można przegapić imprezy nad Jeziorem Bodeńskim. Po raz n-ty odwiedziła ją więc także redakcja GÓR. 
 
 
 
2012-07-17   FOTO-VIDEO
 

Bieszczady

Ostatni weekend spędziłem w Bieszczadach... Mała fotorelacja z tego, co miałem okazję obserwować... (13 - 15.07.2012).
 
 
 
2012-07-11   FOTO-VIDEO
 

Kazalnica i Mięgusze

Przedstawiamy najnowsze zdjęcia z letnich wypraw tatrzańskich, autorstwa Albina Marciniaka.
 
 
 
2012-07-10   FOTO-VIDEO
 

Grochowiec, słoń - kilka fotek

Grochowiec + pogoda w sobotę = lepiej nie mówić.
 
 
 

Najciekawsze czerwcowe foty na hydeparku

Lipiec przywitał nas iście wakacyjnymi temperaturami. My na chwilę wrócimy jeszcze do czerwca i zaprezentujemy wam kilka najciekawszych zdjęć z poprzedniego miesiąca. Zapraszamy!
 
 
 
2012-07-03   FOTO-VIDEO
 

Rysy

Wyjście na Rysy 30.06.2012
 
 
 

Najciekawsze majowe foty na hydeparku

 Dziś prezentujemy najciekawsze foty z HydeParku w maju. Zapraszamy do oglądania i przypominamy, że Wy też możecie zamieszczać własne zdjęcia na goryonline.com!
 
 
 

Kilka ujęć z Tyńca

Majowy numer GÓR wzbogacony został o dodatek GÓRYtopo w którym znalazło się długo wyczekiwane topo skał Tyńca. Jeśli jeszcze zastanawiacie się, czy warto jechać, to zdjęcie naszego naczelnego powinny rozwiać wasze wątpliwości. Oferta Winnicy i Skurwysyna jest dla każdego.
 
 
 

Kilka ujęć z Muchówki

W pilotażowym wydaniu GÓRYtopo, które dodaliśmy do poprzednich GÓR, znalazło się topo Nowej Muchówki. Oto parę fotek, z krótkiej sesyjki zorganizowanej na potrzeby zilustrowania skałoplanu. 
 
 
 
2012-05-28   FOTO-VIDEO
 

Kierat 2012 - przygotowania

Kilka zdjęć z przygotowań do przejścia Kieratu
 
 
 

Impresje narciarskie Anno Domini 2012...

Sezon ski-turowy 2011/2012 zakończył się. Z niego wynika poniższy tekst. Przypominam w nim kilka wycieczek ski-turowych, które moim zdaniem wyjątkowo się udały. Takie wspomnienia są jak włoskie wino – bezkonkurencyjne.
 
 
 

Prawdziwie górski bieg pod Krakowem

„Stary, za bieganie nie powinno się płacić” – każdy, kto przeczytał Urodzonych biegaczy, wie o co chodzi. Każdy, kto biega po to, aby biegać, też to zrozumie. Taka właśnie jest Koniczynka, której skrywana dotąd tajemnica, miała swoją publiczną premierę 11 maja 2012 roku.
 
 
 
 
...
8
...
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com