facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

FOTO-VIDEO Galerie

Ziemia Baffina - przyjaźń na końcu świata

W sierpniu 2012 roku na Ziemii Baffina przebywali bracia Huberowie z ekipą. Udało im się odhaczyć linię Bavarian Direct 8a+.
 
 
 

Himalaiści w Istebnej

W sobotę, 13 kwietnia 2013 r., w Ośrodku Zagroń Istebna, w Sali Alpinistów Polskich została otwarta wystawa prac pędzla Piotra Jakubczaka.
 
 
 
2013-03-23   FOTO-VIDEO
 

Turbacz na fokach

Kilka fotek ze skiturowego wypadu na Turbacz.
 
 
 

15. Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów

8–10 marca odbyły się w Gdyni 15. Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów. Popularne „Kolosy” po raz kolejny zgromadziły ogromną publiczność i udowodniły, że są absolutnie wyjątkową imprezą w skali kraju.
 
 
 

Sony VAIO Winter Edition

W miniony weekend Zakopane przeżywało najad narciarzy, snowboardzistów oraz rowerzystów, a to za sprawą dwudniowej imprezy Sony VAIO Extreme Series Winter Edition. Ponad 100 zawodników z całej Polski przybyło do Salomon Superparku na Gubałówce, aby sprawdzić swoje umiejętności i zgarnąć nagrody.
 
 
 
2013-03-05   FOTO-VIDEO
 

Fotorelacja z wyprawy "Zimowy Elbrus 2013"

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zimowej wyprawy na Elbrus dwójki wspinaczy z z Warszawskiego Klubu Wysokogórskiego - Huberta Szczepana Krzemińskiego i Arka Pawłowskiego.
 
 
 

Najciekawsze foty stycznia na Hydeparku

Zima w pełni, co widać po zdjęciach naszych użytkowników. Dominują klimaty zimowe. Zapraszamy do obejrzenia galerii.
 
 
 
2013-01-17   FOTO-VIDEO
 

Trzy Korony w zimie

Trzy Korony (słow. Tri Koruny) - najwyższy szczyt Pienin Środkowych należący do Masywu Trzech Koron.
 
 
 
2012-12-27   FOTO-VIDEO
 

Ekspedycja "Sekretne Szczyty Afganistanu"

Ekspedycja pod nazwą Sekretne Szczyty Afganistanu miała na celu realizację pierwszej z serii wypraw na do tej pory niezdobyte szczyty w górach Azji.
 
 
 
2012-12-24   FOTO-VIDEO
 

Grudniowa Chochołowska

Grudniowy wyjazd w Tatry Zachodnie.
 
 
 

Najciekawsze foty listopada

Powoli zmieniamy klimat z jesieni na zimę. Zapraszamy do oglądania najciekawszych fot, oraz zamieszczanie własnych!
 
 
 

GÓRska galeria

Startujemy z nowym cyklem GÓRskich galerii. Chcielibyśmy wam przedstawić wam najciekawsze ujęcia z różnych archiwalnych numerów GÓR. Na początek zaczynamy od numeru 148 (wrzesień 2006).
 
 
 

Odszedł od nas Janusz Nabrdalik

Kochani, pewnie wielu z was słyszało już, że odszedł od nas Janusz Nabrdalik. W nowych – drukujących się właśnie – GÓRACH przygotowaliśmy poświęcony Mu materiał. Choć wiedzieliśmy, że prognozy są złe, to liczyliśmy, że Janusz przeczyta, jak dobrze wspominali go koledzy, jak barwny i ciepły jego portret tworzą dziesiątki anegdot zapamiętane przez ludzi, którzy go znali. 
 
 
 

Najciekawsze foty października na Hydeparku

W październiku na Hydeparku królowały jesienne klimaty tatrzańskie i nie tylko. Zapraszamy do oglądania zdjęć i przypominamy, że wasze foty również mogą się tam znaleźć. Wystarczy wrzucić je na Hydepark :-)
 
 
 
2012-10-29   FOTO-VIDEO
 

Wyprawa eksploracyjna Picos 2012

Coroczna wyprawa mająca na celu eksplorację jaskiń w masywie zachodnim gór Picos de Europa za nami. Oto kilka zdjęć z tego wydarzenia.
 
 
 
2012-10-26   FOTO-VIDEO
 

Górski wypad z Bereziartu, Otegui i Barmasse

Kolejne dni International Mountain Summit upłynęły pod znakiem spotkań z Josune Bereziartu, Rikarem Otegui oraz Herve i Marco Barmasse.
 
 
 
2012-10-25   FOTO-VIDEO
 

Wypad w góry z Gerlinde Kaltenbrunner i Ralfem Dujmowitsem

Główną atrakcja pierwszych dni trwania IMS był slideshow bardzo ciekawej pary: Gerlinde Kalterbrunner, czyli pierwszej kobiety, która zdobyła Koronę Himalajów bez użycia tlenu oraz jej partnera (zarówno wspinaczkowego jak i życiowego) Ralfa Dujmowitsa.
 
 
 

Najciekawsze foty września na Hydeparku

Małe fotograficzne co nieco od naszych internautów. Czyli krótkie podsumowanie zdjęciowe z września. Zapraszamy do oglądania galerii!
 
 
 

XI-owy wspinacz na II-owej grani - Łukasz Dudek na Żabim Koniu

Telefon od Piotra: „Robimy sesję do numeru tatrzańskiego, miejsce grań Żabiego Konia, jednodniowy wyjazd w Tatry, wchodzisz w to?”. Pierwsza myśl – kilka godzin przejazdu, podejście, przedzieranie się przez piargi i trawy, by powspinać się po kilkudziesięciu metrach litego terenu. Pomysł zdawał się absurdalny, ale z drugiej strony…
 
 
 

Galeria TNF Kalymnos Climbing Festival

Relację z pierwszej edycji The North Face Kalymnos Climbing Festival zamieścimy w listopadowym numerze GÓR. Ale już teraz możemy zdradzić, że impreza była nadzwyczaj udana.
 
 
 
 
...
6
...
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com