facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

FOTO-VIDEO Galerie

Bieg Rzeźnika - fotogaleria Ligi Dare 2b

Bieg Rzeźnika odbywa się w Bieszczadach już od 2004 roku. Zawody mają charakter drużynowy. Oznacza to, że zespoły muszą przebyć całą trasę razem. W biegu można startować w trzech kategoriach: w parze męskiej (MM), w parze kobiecej (KK) lub w parze mieszanej (MIX - kobieta oraz mężczyzna).

 
 
 
2016-07-21   FOTO-VIDEO
 

Historyczne szlaki w Dolomitach

Dolomity większości z nas kojarzą się z pięknymi widokami, via ferratami, trudnym wspinaniem, świetnymi trasami rowerowymi i biegowymi… Wszystko to prawda, ale Dolomity podczas I Wojny Światowej były również świadkiem zaciętych walk pomiędzy wojskami włoskimi, a armią Austro-Węgier. Zobaczcie kilka ciekawych ujęć z wycieczki szlakami walk i nie tylko. Aż dziw bierze że w tak pięknych miejscach mogło dojść do tak krwawych zmagań.

 
 
 
 
 
2016-04-20   FOTO-VIDEO
 

Fotorelacja z Piolet dOr 2016

W sobotę 16 kwietnia w urokliwym La Grave przyznano tegoroczne Złote Czekany. Piolet d’Or Carriere 2016, nagrodę za całokształt działalności alpinistycznej, otrzymał Wojtek Kurtyka. Ceremonię poprzedziły dwa dni pełne formalnych i nieformalnych spotkań znanych wspinaczy z całego świata. Oto fotorelacja z tej imprezy. 

 
 
 
 
 
2016-03-08   FOTO-VIDEO
 

VI Festiwal Górski Wondół Challenge

W miniony weekend odbył się VI Festiwal Górski Wondół Challenge. Do Orlego Gniazda w Szczyrku przybyła rzesza gości, organizatorzy kolejny raz pobili rekord frekwencji. Co tak przyciągnęło gości?

 
 
 
2016-03-08   FOTO-VIDEO
 

Los Barruecos

Jechać do Hiszpanii na bulderki gdzieś indziej niż do Alby? Bez sensu… Jednak czasem trzeba sobie zafundować małą odmianę. 

 
 
 
2016-02-23   FOTO-VIDEO
 

Wyniki konkursu fotograficznego "The Art of Movement - pokaż nam swoją pasję!"

Konkurs fotograficzny marki Heartbeat dobiegł juz końca i czas najwyższy ogłosić wyniki oraz zobaczyć Wasze najciekawsze prace.

 
 
 
 
 
2016-01-19   FOTO-VIDEO
 

The Art of Movement – pokaż nam swoją pasję!

Redakcja portalu GORYonline.com wraz z marką Heartbeat Clothing zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „The Art of Movement”!

 
 
 
 
 
2015-11-24   FOTO-VIDEO
 

Mistrzostwa Polski w Boulderingu 2015

Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych ujęć z Mistrzostw Polski w Boulderingu 2015 rozegranych w Warszawie.

 
 
 
2015-10-15   FOTO-VIDEO
 

Fontainebleau

Kilka ujęć z miejsca weekendowego odpoczynku Paryżan. I zarazem miejscówki, gdzie znajdziemy kilkanaście tysięcy bulderów…

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2015-04-23   FOTO-VIDEO
 

Galeria z Pucharu Polski Juniorów

Wielka galeria z zawodów Kaliszu autorstwa Aleksandry Wierzbowskiej.

 
 
 
 
2
...
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com