facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-11-13
 

Freeride Film Festival Tour 2013!

Najlepsze filmowe produkcje freeride’owe w towarzystwie równie wielkoformatowych gwiazd dyscypliny, a wśród nich zawodnik SALEWA alpineXtrem Team - Björn Heregger. Wszystko to do zobaczenia podczas przystanków Freeride Film Festival Tour 2013, w tym roku również w Krakowie i Warszawie!

W tym roku podczas festiwalu zaprezentowanych zostanie siedem produkcji, które zabiorą widzów do przepięknych, często odległych białych krain i pokażą wszystko to, co wpisane jest w freeride - zapierające dech w piersiach widoki, solidną dawkę adrenaliny oraz balans na krawędzi życia i śmierci. Wytyczanie nowych linii zjazdu w Japonii, Mongolii czy na Alasce to bowiem nie tylko wyzwanie sportowe, ale również podróż w poszukiwaniu prawdziwej wolności, o której opowiedzą zaproszeni goście, m.in. zawodnik SALEWA alpineXtrem Team - Björn Heregger.

 

 

Gospodarzami festiwalu będą Harry Putz, były zawodnik, a obecnie producent filmowy oraz snowboardzista Flo Orley, vice-mistrz świata w freeridzie.

Filmy festiwalu:
„Camels Are Never Cold”
„Far Away”
„For a Few Lines More”
„Shades of Winter”
„Stammtisch”
„Steps”
oraz „Dasein”
z Björnem Hereggerem
w jednej z ról głównych.

Festiwal to jednak znacznie więcej niż same filmy – to również zbiórka środków na obóz narciarski dla dzieci i młodzieży z Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD "Helenów", konkurs dla publiczności, w którym nagrodą główną jest pobyt w St. Anton, Innsbrucku, Zell am See-Kaprun czy na Stubai'u, jak i prezentacje odzieży i sprzętu oraz niezapomniane afterparty.

 

 


Zapraszamy już 15 listopada br. do Krakowa (Kino Kijów-Centrum, start 19:00)
i 16 listopada br. do Warszawy (Kinoteka Multiplex, start 19:00).

Więcej informacji na oficjalnej stronie festiwalu: http://pl.freeridefilmfestival.at

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com