facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-11-05
 

Freeride Film Festival Tour 2013

Rusza kolejna edycja największego w Europie festiwalu filmów freeridowych.


Freeride Film Festival Tour 2013 zawita 15 listopada br. do Krakowa, a dzień później do Warszawy. W czasie festiwalu odbędzie się zbiórka środków na obóz narciarski dla dzieci i młodzieży z Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD „Helenów”.


- Festiwal przeniesie nas w świat gór, oddając atmosferę zimowej aury, odsłoni przed nami najpiękniejsze strony mroźnej pory roku. Jesień to czas kiedy snujemy narciarskie i snowboardowe plany oraz stawiamy sobie cele na nadchodzącą zimę – mówi Wojciech Sularz, organizator festiwalu. – Jak co roku chcemy również przybliżyć narciarstwo niepełnosprawnym. Naszymi gośćmi będą dzieci z „Helenowa”. Organizujemy także zbiórkę środków na drugi już obóz narciarski, na którym będą mogły, dzięki specjalistycznemu sprzętowi i kadrze instruktorskiej, poznawać uroki narciarstwa.


Wyróżnikiem festiwalu jest obecność światowej klasy freeriderów, zawodników i producentów, którzy odwiedzą Innsbruck, Wiedeń, Kraków, Warszawę i Hamburg.
Znani na całym świecie freeriderzy - Flo Orley, Stefan Häusl, Björn Heregger, Johannes Hoffmann, Lorraine Huber (i inni), odwiedzą dwa polskie miasta wraz 7 filmami- produkcjami europejskiego kina freeridowego. Dodatkowo widzowie będą mogli wygrać pobyt w St. Anton, Innsbrucku, Zell am See-Kaprun czy na Stubai’u.
Festiwal będzie prowadził i moderował Harry Putz, austriacki producent filmowy i  były zawodnik oraz Flo Orley, światowej klasy snowboardzista, vice-mistrz świata w freeridzie.

 

 


Przedstawiane filmy i produkcje prezentują wysoki poziom pod względem sportowym i artystycznym.
Freeride w Europie, ale i wyprawy w dalekie kraje, wytyczanie nowych linii zjazdu w Japonii, Mongolii i na Alasce, które zobaczymy na filmach, to wyzwanie dla wszystkich którzy, marzą o wolności. Ryzyko i adrenalina wpisane jest w freeride. „Dlaczego ludzie balansują na granicy życia i śmierci?”-na te i na inne pytania odpowiedzą nam zaproszeni goście.


Świetne produkcje na dużym ekranie, gwiazdy europejskiego i światowego freeride’u, przedstawiciele najlepszych regionów narciarskich w Austrii, prezentacja odzieży, sprzętu, losowanie nagród - to główne punkty naszej imprezy, które zapewnią świetną atmosferę i dobrą zabawę przez cały festiwalowy wieczór. Po projekcji filmów zapraszamy na AFTERPARTY!!!


ZOBACZ, USŁYSZ I POCZUJ ATMOSFERE WOLNOŚCI JAKĄ DAJE CI FREERIDE FILM FESTIVAL TOUR 2013


FILMY
BETWEEN THE LINES
DASEIN
SHADES OF WINTER
CAMELS ARE NEVER COLD
FAR AWAY
FOR A FEW LINES MORE
STAMMTISCH
STEPS
KRAKÓW: KINO KIJÓW-CENTRUM      15.11.2013, start 19:00
WARSZAWA: KINOTEKA MULTIPLEX  16.11.2013, start 19:00


Informacje na stronie: http://www.freeridefilmfestival.at/


Bilety dostępne w kasie kina Kijów i Kinoteka

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com