facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2013-02-11
 

Fotowarsztaty na Końcu Świata także w kwietniu w Sudetach

Miejsca na pierwszą sudecką edycję fotowarsztatów w Pasterce skończyły się w dosłownie kilka dni od ogłoszenia marcowego terminu. Spieszymy zatem poinformować, iż kolejna edycja tychże zajęć odbędzie się w drugi kwietniowy weekend, 12-14 IV.
Organizatorzy przyjmują już zapisy. Biorąc pod uwagę, jak błyskawicznie (!) wyczerpała się pula wolnych miejsc pierwszych Sudeckich fotowarsztatów na Końcu Świata, zainteresowani powinni jak najszybciej zrobić rezerwację. Zbójnickim prawem decyduje niestety kolejność zgłoszeń, czyli kto pierwszy, ten lepszy...

Fotowarsztaty zapraszają więc w Sudety, do maleńkiej miejscowości Pasterka, położonej u stóp Szczelińca, na kolejną edycję warsztatów fotograficznych dla tych, którym fotografia w sercu gra.

Plenery zorganizowane są w najciekawszych miejscach Parku Narodowego Gór Stołowych, m.in. na Szczelińcu - w miejscu, do którego nie dochodzi żadna droga i nie może dojechać żaden pojazd. Fantazyjne kształty skał, olbrzymie urwiska, magiczne kamienie - to wszystko tylko tutaj. To jedno z najpiękniejszych i najspokojniejszych miejsc, jakie nieczęsto udaje się znaleźć. Pasterka to miejscowość, gdzie droga się kończy, a z Czechami sąsiadujemy od północy, zachodu i wschodu.


Cena zajęć wynosi TYLKO 299 zł / osoba (zawiera również noclegi i wyżywienie).

Wszelkie dodatkowe informacje na temat tej edycji zajęć, sposobie rezerwacji miejsc, noclegach, itp. do przeczytania na stronie: http://fotowarsztaty.com/sudeckie-fotowarsztaty-na-koncu-swiata

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com