facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2011-11-08
 

Fjallraven Polar - wygraj uczestnictwo w imprezie w Skandynawii

Przypominamy, że 2 osoby z Polski mogą przeżyć przygodę swojego życia całkowicie za darmo.
Jedna osoba zostanie wybrana na podstawie ilości głosów, czyli osób, które zagłosowały na jej film lub zdjęcie. W tym przypadku Polska utrzymuje się w ścisłej czołówce.

Ciężko ścigać się z najlepszymi pod względem ilości głosów, ale druga osoba, która zostanie wybrana, pojedzie na wyprawę nie ze względu na ilość głosów, ale na jakość swojego filmu lub zdjęcia.

Organizatorzy czekają na Wasze zgłoszenia: zabawne, emocjonujące, wzruszające, motywujące po prostu wpadające w oko. Jeżeli wyślecie swoje zgłoszenie i otrzymacie minimum 1 głos, macie dużą szansę pojechać na Fjallraven Polar.

Dla przykładu do 26.10.2011 było 13 zgłoszeń – 1 osoba wygra ilością głosów, ale pozostałe 12 ma ciągle 8,33% szans na wygraną ze względu na fajny film lub zdjęcia. To nie toto lotek, przy tak małej liczbie zgłoszeń szanse są naprawdę duże. Oczywiście nie można liczyć na ślepy los. Przy wyborze drugiego zwycięzcy będą ocenianie Wasze fotki lub filmy oraz uzasadnienia, dlaczego to Wy macie pojechać na Fjallraven Polar.

Nie czekajcie, zostało 7 dni do końca konkursu.


Czekamy na Wasze zgłoszenia i liczymy na inwencję twórczą przy nagrywaniu filmów lub robieniu zdjęć!

Aktualna lista zgłoszeń z Polski: http://www.fjallraven.com/outdoor-life/polar/competition/entries/list-of-entries/?country=plWięcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-10-10
BIZNES
 

Lavaredo – nowa marka na polskim rynku outdoorowym

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com