facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-01-29
 

Fjällräven i Brunton na Wintercamp 2015

Na tegorocznym Wintercamp 2015, największym zimowym pikniku szkoleniowym w Polsce, będzie można przetestować produkty szwedzkiej marki outdoorowej Fjällräven oraz amerykańskiej marki Brunton. Biwak odbędzie się w dniach 12-15 lutego 2015 w schronisku przy Turbaczu w Gorcach. Wintercamp 2015 to już VI edycja imprezy edukacyjnej, podczas której uczestnicy mają możliwość udziału w cyklu szkoleń i warsztatów prowadzonych przez profesjonalistów, w tym uczestnictwa w spotkaniach z alpinistami Ryszardem Pawłowskim i Januszem Gołębiem. Celem organizacji biwaku jest edukacja w zakresie aktywnej i rozsądnej turystyki zimowej. W tym roku partnerami tego wydarzenia zostały marki Fjällräven oraz Brunton.


Sponsor biwaku, Fjällräven, to szwedzka marka o ponad 50-letniej historii produkująca funkcjonalne i trwałe ubrania outdoorowe oraz sprzęt plenerowy taki jak namioty, śpiwory i plecaki. Podczas biwaku będzie można przetestować namioty i śpiwory Fjällräven, a także zobaczyć jak w praktyce wygląda woskowanie odzieży wykonanej z materiału G1000 - niezwykle trwałej, oddychającej oraz wiatro- i wodoodpornej tkaninie, której stopień impregnacji można dostosować do warunków pogodowych. Ponadto, uczestnicy biwaku, którzy przyjadą w swoich ubraniach marki Fjällräven mogą liczyć na ich profesjonalne, darmowe woskowanie. 


Partnerem technologicznym wydarzenia jest także amerykańska marka Brunton od lat specjalizująca się
w produkcji kompasów, a także banków energii, czy elektronicznych systemów ocieplających. Brunton to rozwiązanie dla tych, którzy w sprzęcie poszukują niezawodności i praktyczności. Podczas Wintercamp 2015 będzie można przetestować maty solarne, banki energii, elementy grzewcze oraz kompasy Brunton, które dodatkowo zaprezentowane będą w jednym z bloków szkoleniowych podczas wydarzenia.

Do zobaczenia!

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-12-05
HYDEPARK
 

19. Warszawski Przegląd Filmów Górskich

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-22
HYDEPARK
 

XII Łaziski Festiwal Górski „Pod górę”

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-08-31
HYDEPARK
 

Ukryte wartości górskiej książki

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-09
HYDEPARK
 

Bhutan – kraj szczęśliwych ludzi

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com