facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-04-29
 

Festiwal GaramThanda - Podróże na ciepło i zimno

Organizatorami festiwalu są podróżnicy - m.in. laureaci najbardziej prestiżowych nagród podróżniczych w Polsce - KOLOSÓW.
Misją festiwalu jest stworzenie płaszczyzny wymiany doświadczeń. Podróżnicy będą dzielić się wiedzą, i umiejętnościami między sobą, ale przede wszystkim z ludźmi, którzy chcieliby dopiero wyruszyć na odległe szlaki.

Bogaty program jednodniowego festiwalu przewiduje wiele rozmaitych atrakcji: spotkania z podróżnikami, trwające cały dzień pokazy slajdów, warsztaty związane z turystyką i innymi kulturami, atrakcje dla dzieci, na zakończenie – koncert. 

Wkrótce pod adresem www.garamthanda.blogspot.com zacznie działać oficjalna witryna internetowa festiwalu, wraz ze szczegółowym programem imprezy.

Termin:

19 Czerwca 2010

Miejsce:
Park Kultury w Powsinie (Warszawa)

Nazwa:
W języku hindi Garam oznacza ciepły, a Thanda – zimny; interesują nas podróże zarówno w ciepłe, jak i zimne zakątki świata

Organizatorzy:

Joanna Mostowska – podczas swojej 9-miesięcznej wędrówki po Azji przemierzyła samotnie na rowerze ponad 3 tys. km przez Tybet. Od roku organizujemy spotkania podróżnicze "W środy na Jagody" www.najagody.blox.pl.

Grzegorz Gontarz – wraz z dwoma towarzyszami jako drugi zespół (po Marku Kamieńskim i Wojciechu Moskalu) dokonali trawersu Grenlandii po lądolodzie.

oraz kilkunastu innych podróżników
 

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com