facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-02-03
 

Fanatic VI4

Mamy zaszczyt przedstawić całkiem nowy, wyjątkowy system do rejestracji osiągnięć wspinaczkowych - FANATIC!
Od dłuższego czasu straszymy, że na VI4 pojawi się nowy dział. Nadeszła wiekopomna chwila, mamy zaszczyt przedstawić - całkiem nowy, wyjątkowy system do rejestracji osiągnięć wspinaczkowych - FANATIC !

System pozwala na założenie własnego profilu z podstawowymi danymi (zdjęcie, płeć, wiek, ulubiony rejon...). Przejścia są ilustrowane wykresami, do każdego wpisu można dodawać zdjęcia i komentarze, można też komentować wpisy innych osób.


Każdy użytkownik ma możliwość zakładania własnych grup dyskusyjnych (staje się ich administratorem), może zaprosić do nich wybrane osoby. Jeśli interesuje nas grupa, której nie jesteśmy uczestnikiem - można się do niej "wprosić ". Wpisy wprowadzone przez użytkowników dostarczają informacji na temat danego przejścia, zdania innych na temat drogi czy jej trudności.

 Wraz ze zwiększającą się liczbą wpisów powiększa się baza danych (nazwy dróg, rejonów itp). System podpowiada nazwę drogi przy dodawaniu swojego przejścia, jeśli taka nazwa wcześniej pojawiła się w Fanaticu.Fanatica oprogramował Marcin Baniowski - za co wielce mu jesteśmy wdzięczni. Wielkie podziękowania należą się również: Oli Taistrze za uwagi dotyczące /możliwości/ systemu, Tomkowi Jarominowi za czynną pomoc programistyczną, testerom: Radkowi Gruszczakowi, Pawłowi Bieniaszowi, Damianowi Kawiorskiemu i Maćkowi Smolnikowi.

Dzięki pracy powyższej międzynarodowej :)) ekipy, każdy może prowadzić swój własny dziennik przejść!! Zapraszamy na Fanatica!.
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-08-19
BIZNES
 

Polskie marki – Powrót ProRocka

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

Pierwsze MOUNTAIN SHOPY w Polsce!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

The North Face: Odkrywaj świat z dumą

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com