facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-02-03
 

Fanatic VI4

Mamy zaszczyt przedstawić całkiem nowy, wyjątkowy system do rejestracji osiągnięć wspinaczkowych - FANATIC!
Od dłuższego czasu straszymy, że na VI4 pojawi się nowy dział. Nadeszła wiekopomna chwila, mamy zaszczyt przedstawić - całkiem nowy, wyjątkowy system do rejestracji osiągnięć wspinaczkowych - FANATIC !

System pozwala na założenie własnego profilu z podstawowymi danymi (zdjęcie, płeć, wiek, ulubiony rejon...). Przejścia są ilustrowane wykresami, do każdego wpisu można dodawać zdjęcia i komentarze, można też komentować wpisy innych osób.


Każdy użytkownik ma możliwość zakładania własnych grup dyskusyjnych (staje się ich administratorem), może zaprosić do nich wybrane osoby. Jeśli interesuje nas grupa, której nie jesteśmy uczestnikiem - można się do niej "wprosić ". Wpisy wprowadzone przez użytkowników dostarczają informacji na temat danego przejścia, zdania innych na temat drogi czy jej trudności.

 Wraz ze zwiększającą się liczbą wpisów powiększa się baza danych (nazwy dróg, rejonów itp). System podpowiada nazwę drogi przy dodawaniu swojego przejścia, jeśli taka nazwa wcześniej pojawiła się w Fanaticu.



Fanatica oprogramował Marcin Baniowski - za co wielce mu jesteśmy wdzięczni. Wielkie podziękowania należą się również: Oli Taistrze za uwagi dotyczące /możliwości/ systemu, Tomkowi Jarominowi za czynną pomoc programistyczną, testerom: Radkowi Gruszczakowi, Pawłowi Bieniaszowi, Damianowi Kawiorskiemu i Maćkowi Smolnikowi.

Dzięki pracy powyższej międzynarodowej :)) ekipy, każdy może prowadzić swój własny dziennik przejść!! Zapraszamy na Fanatica!.
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-10-10
BIZNES
 

Lavaredo – nowa marka na polskim rynku outdoorowym

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com