facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-02-20
 

Explore Karakorum 2007 - slajdowisko (28 lutego, Łódź)

Celem wyprawy Explore Karakorum 2007 było zdobycie jednego dziewiczych szczytów w Karakorum Zachodnim oraz exploracja Doliny Samaro.

Grupa Wyprawowa Chate.pl oraz Kino Cytryna serdecznie zapraszają na pokazy slajdów podróżniczych. Tym razem będą to slajdy z wyprawy w góry Karakorum, o której opowiedzą Wojciech Chaładaj i Marcin Kruczyk.

Kiedy: czwartek 28 lutego 2008 o godzinie 19:30.
Miejsce: Kino Cytryna w Łodzi, ul.Zachodnia 81/83.

Celem wyprawy Explore Karakorum 2007 było zdobycie jednego dziewiczych szczytów w Karakorum Zachodnim oraz exploracja Doliny Samaro. W obszarze naszego zainteresowania pozostawały wierzchołki Purian Sar N i Swat Maras. Żeby osiągnąć te cele, przebyliśmy 3000 km, przetrwaliśmy zamieszki w Islamabadzie, uniknęliśmy lawiny błotnej i przeżyliśmy wiele innych niezwykłych przygód. Zapraszamy do pokonania tej drogi z nami.


Źródło: www.e-gory.plSlajdy zaprezentują:

Wojciech Chaładaj
- godzi trudne obowiązki doktoranta w Instytucie Chemii Organicznej Polskiej Akademii Nauk z wachlarzem innych zainteresowań, do których należą żeglarstwo, aikido, wspinaczka, alpinizm i wiele innych. Ma na swoim koncie dokonanie pierwszego polskiego wejścia na Ambareen Sar w Pakistanie, zdobycie Cerro Plata i Vallecitos w Andach Argentyńskich. Prowadził wyprawy do krajów Azji, Ameryki Południowej i Europy.

Marcin Kruczyk - kończy studia na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej i korzystając z tego szczęśliwego zbiegu okoliczności oddaje się pasji podróżowania i fotografowania. Podczas swoich wyjazdów odwiedził pięć kontynentów i w tym czasie na jego drodze stanęły Mt Blanc, Aconcagua, Kilimandżaro, Triglav i Marmolada.

Źródło:

Martyna Włodarczyk

2008-02-20

(kg)
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-12-05
HYDEPARK
 

19. Warszawski Przegląd Filmów Górskich

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-22
HYDEPARK
 

XII Łaziski Festiwal Górski „Pod górę”

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-08-31
HYDEPARK
 

Ukryte wartości górskiej książki

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-09
HYDEPARK
 

Bhutan – kraj szczęśliwych ludzi

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com