facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-04-20
 

Ekspedycja Sumatra sponsorowana przez Deuter

W kwietniu rusza dużej rangi miesięczna ekspedycja w dzikie rejony Sumatry. Członkowie ekspedycji, jako pierwsza wyprawa planują wyznaczyć szlak przez dżunglę i wspiąć się na wulkan Leusera.
Wyprawa ma też na celu nagłośnienie problemów związanych z wycinką lasów deszczowych. Sponsorem sprzętu potrzebnego uczestnikom wyprawy jest m.in. firma DEUTER. Wyprawę objęli patronatem również National Geographic, Traveller, Onet.pl, portal podróżników Odyssei, Klub podróżników, Festiwal Trzy Żywioły, Travelbit, magazyn Extremium, Modny Kraków, Globtroter i wiele innych mediów związanych z podróżami. Podczas ponad 60 kilometrowego marszu przez dżunglę, uczestnicy wyprawy będą wszystkie jego etapy utrwalać w formie dokumentacji filmowej i fotograficznej.

Uczestnicy wyprawy:

Dorota Polaczek, pomysłodawczyni i organizatorka wyprawy. Absolwentka krakowskiej AGH, fotografka, podróżniczka i pilotka wycieczek. Aktywna pasjonatka free-divingu i miłośniczka najdziwniejszych zwierząt świata. Z zamiłowania kręci filmy podróżnicze.

Andrzej Rostek, współpomysłodawca i koordynator wyprawy. Fotograf, podróżnik, poeta. W podróży stara się zbaczać z utartych szlaków. Jego największe fascynacje to dżungla, wulkany i pustynie.

Źródło: http://www.bakosport.pl/ekspedycja-sumatra-1
 Ekspedycja Sumatra
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2018-05-25
BIZNES
 

Super promocje na stoisku GÓR

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-05-16
BIZNES
 

„Zapłać podróżą za plecak!”

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-05-15
BIZNES
 

Ambasadorzy AURY by Yeti

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-04-30
BIZNES
 

Millet ostrzega przed zakupami na milletpolska.pl

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-04-24
BIZNES
 

1% na Nasze Skały

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2018 Goryonline.com