facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-08-26
 

Ekologiczna stacja pogodowa Oregon Scientific BAR332ES

Firma Oregon Scientific wprowadziła na rynek nową linię produktów +ECO, które do zasilenia stacji pogodowych wykorzystują dodatkowo panele słoneczne redukując nie tylko wydatki, ale także energię.
Już od wielu lat naukowcy alarmują o zwiększającym się zużyciu energii oraz emisji dwutlenku węgla do atmosfery, który doprowadza do tzw. „efektu cieplarnianego”.  Priorytetem więc,  stało się poszukiwanie nowatorskich rozwiązań mających na celu ochronę środowiska przed zanieczyszczeniami. Firma Oregon Scientific wprowadziła na rynek nową linię produktów +ECO, które do zasilenia stacji pogodowych wykorzystują dodatkowo panele słoneczne redukując nie tylko wydatki, ale także energię.

Wykorzystywanie naturalnych zasobów takich jak woda czy słońce do produkcji energii obecnie stało się jednym z najefektywniejszych sposobów ochrony środowiska. Także branża elektroniczna coraz częściej wykorzystuje nowe rozwiązania, aby ich produkty były ekologiczne. Firma Oregon Scientific wprowadziła nową  linię stacji pogodowych +ECO z panelami słonecznymi, które redukują zużycie energii tradycyjnych baterii. Na polskim rynku ekologiczna stacja pogodowa BAR332ES pojawi się w październiku i dostępna będzie w sieciach Media Markt i Saturn. Oficjalnym dystrybutorem sprzętu jest firma ZIBI S.A. Stacja pogoda oprócz temperatury, czasu mierzy także wilgotność oraz przedstawia prognozę pogody na najbliższe 12 godzin. Stylowa biało-zielona kolorystyka oraz funkcjonalny charakter sprawia, że BAR332ES jest idealnym dodatkiem do każdego z wnętrz (www.oregonscientific.com.pl).Cena stacji pogodowej BAR332ES: ok. 350 zł.

Specyfikacja:

- Słoneczny panel redukujące zużycie energii tradycyjnych baterii
- Łatwy do odłączenia oraz wodoodporny słoneczny panel
- Graficzne ikony przedstawiające nadchodzące warunki atmosferyczne
- Mierzenie wewnętrznej i zewnętrznej temperatury oraz wilgotności
- Światło LED pokazujące poziom baterii
- Funkcja alarmu z drzemką
- Precyzyjny czas oraz kalendarz kontrolowany przez radiowe receptory
- Sensor THN132N
- Do 30 metrów bezprzewodowej transmisji

Oregon Scienitfic
to globalna marka i producent produktów elektronicznych dopasowanych do dzisiejszego stylu życia. Nowoczesne produkty to kombinacja amerykańskiej technologii i stylowego, europejskiego wzornictwa. Założona w USA w 1989 r. Firma Oregon Scientific to jednocześnie pionier i lider rynku domowych stacji pogodowych i kontrolowanych radiowo zegarów z projektorem. Produkty Oregon Scientific wyróżniają się wysoką jakością wykonania, precyzją pomiarów i tak ważnym w dzisiejszych czasach, niepowtarzalnym wzornictwem, czego dowodem jest współpraca m.in. Z Philippe Starckiem czy firmą Ferrari.

Więcej informacji na www.oregonscientific.com.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

Pierwsze MOUNTAIN SHOPY w Polsce!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

The North Face: Odkrywaj świat z dumą

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com