facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2014-09-03
 

Ekologia zaklęta w Klean Kanteen

Mija 10 lat od sprzedaży pierwszego produktu Klean Kanteen. Od początku założeniem firmy było, by dać ludziom alternatywę dla mających szkodliwy wpływ na zdrowie plastikowych opakowań.

Termosy i butelki Klean Kanteen są wolne od Bisfenolu A (BPA) oraz innych toksycznych substancji. Pokryte są pięknie wyglądającą, wolną od ołowiu farbą akrylową. Produkowane są ze stali nierdzewnej najwyższej jakości. Firma jest członkiem 1% For the Planet oraz Green America oraz certyfikowanym partnerem ISO 9001/ISO14001, Certified B Corporation oraz programu Green Shipping.O ile na świecie świadomość ekologiczna, związana z ochroną naszej planety oraz zdrowia po 10 latach istnienia Klean Kanteen jest już bardzo wysoka, o tyle w Polsce nadal potrzebne są szeroko zakrojone działania edukacyjne. Firma Raven Outdoor podjęła się tego zadania, prezentując na polskim rynku nową markę ekologicznych pojemników wielokrotnego użytku - lekkich, bezpiecznych, zdrowych oraz... pięknie wyglądających.

Ważne miejsce w grupie produktów Klean Kanteen zajmuje Seria Classic. Butelki tej serii to połączenie nowoczesnego designu i szerokiej gamy kolorów z najwyższej jakości materiałami. Poręczne i kompaktowe, zostały wykonane ze stali nierdzewnej, pochodzącej w 100 % z recyklingu. Są dopasowane do większości uchwytów, dzięki czemu można je zabrać ze sobą wszędzie. Duży otwór (44 mm) zapewnia łatwe napełnianie i opróżnianie, jak również umieszczenie kostek lodu wewnątrz. Zaokrąglone brzegi pozwalają na swobodne picie oraz łatwe czyszczenie, co zapobiega rozwojowi bakterii w niedomytych zakamarkach. Można je myć w zmywarce. Są wolne od BPA oraz innych toksyn, plastiku itp.Seria Insulated to poręczne butelki izolacyjne w szerokiej gamie kolorów. Klean Kanteen Vacuum Insulated utrzymuje ciepło do 6, a zimno do 24 godzin. Posiada szczelny, niekapiący korek. Kształt został zaprojektowany tak, aby butelka pasowała do większości samochodowych uchwytów na kubki. Wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, bez BPA oraz innym toksyn. Jest wolna od zapachów oraz sama nie przyjmuje zapachu płynu wlanego do środka. Ponieważ stal sama w sobie jest najwyższej jakości, firma nie pokrywa butelek od wewnątrz żadnymi dodatkowymi substancjami. Wszystkie butelki są zgodne z normami dotyczącymi kontaktu z żywnością.Butelka Reflect Klean Kanteen jest niezwykle trwała. Wykona została ze stali nierdzewnej, odpornej na porysowania i uszkodzenia. Zamykana jest bambusową nakrętką z niewielkim uchwytem. Jest to produkt ekologiczny, wolny od BPA oraz wykonany bez użycia plastiku i farb (logo jest wypalane laserem). Posiada charakterystyczne dla tego produktu błyszczące wykończenie. Czyszczenie ułatwia szeroki wlew.Nieważne czy wyruszasz na całodzienną wycieczkę w góry, czy dajesz z siebie wszystko na prezentacji w pracy - te butelki są dla Ciebie!

Dostępność oferty Klean Kanteen na polskim rynku można sprawdzać na www.ceneria.pl


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-07-22
BIZNES
 

Hanwag Rotpunkt Low GTX wraca na dobre

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-07-02
BIZNES
 

Południowy Tyrol: niezwykły region Włoch

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com