facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2013-05-28
 

Edyta Ropek walczy o powrót do formy

Aktualna mistrzyni Europy walczy o powrót do formy. Kontuzjowana ponad trzy tygodnie temu Edyta Ropek jest po operacji rekonstrukcji więzadła krzyżowego, kilka dni po zabiegu rozpoczęła rehabilitację, teraz myśli o powrocie do regularnego treningu.
Zawodniczka MKS Tarnovia Grupa Azoty Elzat walczy o powrót do mistrzowskiej formy. Tarnowianka nie poddaje się kontuzji i walczy o utrzymanie wypracowanych przez zimę parametrów. Codziennie jeździ do Krakowa na zabiegi rehabilitacyjne, w domu cały czas ćwiczy, zaczyna też myśleć o rozpoczęciu regularnego treningu.

Mimo iż zawodniczka porusza się o kulach, nie poddaje się tak łatwo. Edyta Ropek wróciła już na ściankę wspinaczkową i na siłownię, by sprawdzić możliwości trenowania bez użycia kontuzjowanej nogi. Wznowienie treningu jest możliwe.

 
Fot. Piotr Góryjowski


Trwa walka z czasem, główne imprezy tego sezonu odbędą się w połowie lipca i na początku sierpnia. Na szczęście większość edycji Pucharu Świata odbywa się jesienią, do tego czasu mistrzyni będzie mogła w pełni wznowić przygotowania.

 
Fot. Arkadiusz Kamiński


Powrót do formy Edyty Ropek można śledzić na pisanym przez nią blogu zatytułowanym „zaraz wracam”, na którym opisuje postępy w leczeniu i codzienne zmagania z kontuzją. Zapraszamy do śledzenia wpisów na blogu pod adresem: www.edytaropek.blogspot.com

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
Piotr Michalski
 
2021-03-22
GÓRY
 

Tatrzański hat-trick!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
Goryonline
 
 
Piotr Michalski
 
2021-02-05
GÓRY
 

Tatry – nowa droga na Pośredniej Baszcie

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com