facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-05-10
 

Edyta Ropek w Five Ten Team

Edyta Ropek dołączyła do międzynarodowego Five Ten Team, grupy nieprzeciętnych sportowców uprawiających różne odmiany wspinaczki, freeride, freeruning, BASE czy slackline.
Zawodniczka Alpinus Azoty Tarnów Team, dołączyła do grona najlepszych wspinaczy na świecie, wspieranych przez markę Five Ten – producenta obuwia wspinaczkowego i outdoorowego.Dzięki nowemu dystrybutorowi marki w Polsce, firmie MJ Sport z Poznania, w kwietniu tego roku tarnowianka podpisała umowę sponsorską z Five Ten Europe, który jest przedstawicielem marki na naszym kontynencie.

W międzynarodowym Five Ten Team znajdują się takie sławy wspinaczkowego świata jak Dave Graham, Steph Davis, Alex Puccio czy Dean Potter. W tym roku do tego grona dołączyły dwie wspinaczki z Polski: Edyta Ropek i Kinga Ociepka. Zobacz pełen skład Five Ten Team.


Edyta Ropek, fot. Adam Klimek


Cieszę się z podpisanej umowy, od zawsze wspinam się w butach Five Ten i polecam je każdemu wspinaczowi. Mój ulubiony model buta to Anasazi VCS, w nich właśnie startuję i uzyskuje dobre wyniki na zawodach – mówi Edyta.

Five Ten stworzył portal społecznościowy, na którym członkowie Teamu dzielą się z użytkownikami strony informacjami i relacjami ze swojej aktywności sportowej. Na profilu Edyty możliwe jest śledzenie wydarzeń związanych z jej startami w zawodach wspinaczkowych.Zobacz profil Edyty na fiveten.com.

Rok 2010 rozpoczął się bardzo dobrze dla studentki tarnowskiej PWSZ, w marcu podpisała umowę z firmą Alpinus – producentem odzieży outdoorowej, zaś w kwietniu firma Azoty Tarnów została Głównym Partnerem Edyty.

Sezon startowy Edyta rozpoczęła równie dobrze, od wywalczenia brązowego medalu w pierwszej edycji Pucharu Świata w włoskim Trento.
Zdobywczyni Pucharu Świata 2009 już za dwa tygodnie weźmie udział w Mistrzostwach i Pucharze Polski we wspinaczce na czas i buldering. Zawody te odbędą się na tarnowskim rynku 22 i 23 maja.

Źródło: www.edytaropek.pl.
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com