facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2011-03-15
 

Edyta Ropek podpisała umowę z Azotami Tarnów

Tarnowianka Edyta Ropek podpisała umowę z Azotami Tarnów, zostając tym samym ambasadorem marki.
W tegorocznym sezonie startowym sportsmenka będzie występowała z logiem Azotów na strojach.

Podczas piątkowej konferencji prasowej w siedzibie spółki doszło do podpisania umowy pomiędzy Edytą Ropek a prezesem Azotów Tarnów - panem Jerzym Marciniakiem. Podpisanie umowy z mistrzami wspinaczki i floretu (Leszek Rajski) jest konsekwencją przyjęcia przez Zarząd tarnowskiej spółki strategii działań na rzecz społeczności lokalnej.


Edyta Ropek i pan Jerzy Marciniak podpisują umowę,
fot. Arkadiusz Kamiński

Przypomnijmy, że Edyta Ropek w minionym sezonie startując w barwach Azotów, po raz drugi w karierze wywalczyła mistrzostwo Europy, ustanowiła także nowy rekord Europy na dystansie 15 metrów (9,76 s.) oraz zajęła wysokie trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. 

„Dziękuję bardzo za dotychczasowe wsparcie głównemu Partnerowi Azotom Tarnów, który jest współautorem moich zeszłorocznych sukcesów.” - mówi zawodniczka MKS Tarnovia, dodając: „Obiecuję walkę o dobre lokaty w tym sezonie, najważniejszą imprezą tego roku będą lipcowe mistrzostwa Świata w włoskim Arco, do których się przygotowuję”.Statuetka symbolizującą chwyt wspinaczkowy,
fot. Arkadiusz Kamiński

Edyta Ropek dziękując prezesowi Jerzemu Marciniakowi za dotychczasową współpracę, przekazała pamiątkową statuetkę symbolizującą charakterystyczny chwyt wspinaczkowy z konkurencji na czas. 


Od lewej: Artur Mietelski, Sebastian Dembicki, Edyta Ropek,
fot. Arkadiusz Kamiński

Zawodniczka wspierana także przez marki Alpinus, Five Ten i Petzl przedstawiła również swój Team: trenera Sebastiana Dembickiego, drugiego trenera i managera Arkadiusza Kamińskiego oraz Artura Mietelskiego z obsługi technicznej (asekurant). Zaprezentowane zostały również oficjalne stroje zespołu, w których będzie występować w tym sezonie.   

Informacja na stronie spółki: www.azoty.tarnow.pl.
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com