facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2006-04-18
 

Dziewiąty Marszon (12-14 maja, Podhale, Beskid Żywiecki)

Zapraszamy do udziału w Dziewiątym Marszonie. Początek 12 maja 2006 (piątek) o godz. 21.00 w Zakopanem.


Zapraszamy do udziału w Dziewiątym Marszonie. Początek 12 maja 2006 (piątek) o godz. 21.00 w Zakopanem, koniec po dobie marszu w schronisku PTTK na Hali Krupowej. Długość trasy: około 70 km.

TRASA

Przebieg trasy: Zakopane - Gubałówka - Ząb - Maruszyna - Ludźmierz - Krauszów - Dział - Pieniążkowice - Podszkle - Danielki - Orawka - Zubrzyca Dolna - Przełęcz Zubrzycka - Sidzina Wielka Polana - Hala Krupowa.
Uwaga! Blisko połowa trasy Marszonu prowadzi po asfalcie (bocznymi drogami wiejskimi).

Udział bezpłatny (przejazd, wyżywienie, ekwipunek, nocleg - we własnym zakresie).

ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia (warunek konieczny udziału) przyjmuje Kuba Terakowski: tel. 603 305 401, e.mail: terakowski@o2.pl. W zgłoszeniu podać należy imię, nazwisko, datę urodzenia, numery telefonow (komórkowy i domowy) oraz adres e-mail. Liczba miejsc ograniczona, o przyjęciu akcesu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w Marszonie bez otrzymania potwierdzenia przyjęcia akcesu jest niemożliwy. Zgłoszenia udziału na starcie nie będą przyjmowane. W razie braku innych dyspozycji, zgłoszenie udziału stanowi równocześnie rezerwację noclegu na mecie po zakończeniu imprezy (w miarę wolnych miejsc).

Każdy, kto pokona całą trasę, otrzyma kartę rabatową, upoważniającą do korzystania z tańszych o 20% noclegów w schronisku PTTK na Hali Krupowej. Ponadto, wśród osób, które pokonają całą trasę rozlosujemy nagrody ufundowane przez sponsorów:
 - ABKK Doradztwo gospodarcze
 - Callida - producent odzieży i sprzętu turystycznego
 - Compass - wydawnictwo kartograficzne
 - Eksplo - producent wyrobów puchowych oraz odzieży turystycznej
 - Galeria Garage
 - Polar Sport - sklep turystyczny

WYPOSAŻENIE

Obowiązkowe - latarka, dowód osobisty. Przydatne - kijki turystyczne, mapa trasy, telefon komórkowy, zegarek, śpiwór, karimata, apteczka, czerwona lampka (rowerowa) zawieszona z tyłu plecaka (ustawiona w trybie niemigającym) oraz ekwipunek osobisty, prowiant i napoje.

REGULAMIN MARSZONU

Marszon to impreza towarzyska, wolna od rywalizacji, przeznaczona dla wprawnych turystów, preferujących spokojne tempo marszu. Osoby lubiące szybsze tempo i/lub samotność na szlaku proszone są o powstrzymanie się od udziału w marszonie.
Ilość miejsc jest ograniczona. Udział w marszonie bez uprzedniego zgłoszenia i bez otrzymania potwierdzenia przyjęcia akcesu jest niemożliwy. Zgłoszenia udziału na starcie nie będą przyjmowane.
Na odcinku nocnym marszon porusza się zwartą grupą, natomiast na etapie dziennym spotykamy się w punktach wyznaczonych przez harmonogram.
Harmonogram (rozdawany na starcie) zawiera informacje o trasie, miejscach zbiórek i przewidywanych godzinach wyjścia z wymienionych punktów. Harmonogram ma charakter orientacyjny, o rzeczywistym czasie wymarszu decyduje organizator.
Uczestnicy marszonu biorą w nim udział na własną odpowiedzialność, po podpisaniu stosownego oświadczenia. Ewentualne ubezpieczenie należy wykupić indywidualnie.
Udział w marszonie jest bezpłatny. We własnym zakresie sfinansować należy wydatki związane z uczestnictwem w imprezie (ekwipunek, przejazdy, wyżywienie i ewentualne noclegi).
Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w marszonie tylko pod opieką przynajmniej jednego z rodziców.
Rezygnacja z udziału po wpisaniu na listę uczestników lub podczas trwania imprezy wymaga zgłoszenia organizatorowi.
Zgłoszenie udziału w marszonie oznacza akceptację regulaminu, harmonogramu oraz warunków proponowanych przez organizatora. Nieprzestrzeganie regulaminu lub harmonogramu może spowodować skreślenie z listy uczestników. Ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatora.

2006-04-18

(kg)


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com