facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-02-19
 

Dziewczyny w "Moku"

W marcu nad Morskim Okiem będzie wspinaczkowo i... kobieco. Polski Związek Alpinizmu zaprasza wszystkie wspinające się zimowo dziewczyny i kobiety do uczestnictwa w kobiecym obozie unifikacyjnym sportowo - szkoleniowym (8 - 17 marca).
Warunkiem uczestnictwa w obozie jest członkostwo w klubie zrzeszonym w PZA, potwierdzone opłaceniem składek klubowych, wykaz przejść, zwłaszcza w zespołach kobiecych, świadczący o ich samodzielności w czasie wspinaczki zimą w górach wysokich, zgłoszenie uczestnictwa w zgrupowaniu (termin składania zgłoszeń już minął). Kadra instruktorska na obozie to instruktorzy alpinizmu PZA, którzy pomogą w wyborze drogi i odpowiedniego do niej sprzętu, posłużą radą na temat taktyki jej pokonywania i bezpiecznego zejścia w warunkach zimowych. Instruktorzy czasem będą uczestniczyć w niektórych przejściach.
Mimo że obóz przeznaczony jest dla samodzielnych zimowych taterniczek, organizatorzy zachęcają do przyjścia do schroniska także dziewczyny nie posiadające wymaganego doświadczenia, a interesujące się wspinaczką, zwłaszcza w zespołach kobiecych. - Pobyt nie będzie czasem zmarnowanym. To okazja do wzajemnego poznania się, udział w wieczornych wykładach, rozmowach o wspinaniu, wyprawach i górskich planach - zachęca PZA. Szczegóły na www.pza.org.pl.

Źródło: http://www.tatry.tpn.pl/
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com