facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-11-11
 

Dzień Darmowej Dostawy już w grudniu

Trzecia edycja akcji Dzień  Darmowej Dostawy organizowanej przez eKomercyjnie.pl, największy serwis poświęcony branży e-commerce, odbędzie się 3 grudnia br. W tym dniu klienci będą mogli dokonać zakupów on-line w sklepach biorących udział w akcji bez ponoszenia kosztów przesyłki.
Trzecia edycja Dnia Darmowej Dostawy odbędzie się  3 grudnia. W tym dniu można zrobić zakupy on-line szybko, wygodnie i bez ponoszenia kosztów przesyłki, w sklepach biorących udział  w akcji. Dzień Darmowej Dostawy inspirowany jest akcją Free Shipping Day odbywającą się od 2008 roku w Stanach Zjednoczonych. Pełną listę sklepów można znaleźć na stronie www.dziendarmowejdostawy.pl. Zakupów będzie można dokonywać 3 grudnia (poniedziałek) w godzinach od 00:01 do 23:59.  

Szeroka oferta sklepów

W zeszłym roku klienci mogli dokonać  zakupów spośród oferty 1846 sklepów. Stanowiło to niemal 1000 więcej w porównaniu z 2010 rokiem (850 sklepów). Największy wybór sklepów klienci mieli w kategoriach: „Dom i ogród”, „Odzież, obuwie, dodatki”, „Dla Dzieci”, „Uroda” i „Sport”. Największą zaś popularnością cieszyły się zakupy w sklepach z artykułami dla dzieci, a także księgarniach internetowych, sklepach z elektroniką oraz RTV / AGD. Prawie 29% klientów klikających na sklepy pochodziło z województwa mazowieckiego, 13% ze śląskiego, a 12% z małopolskiego.

Bezpieczne zakupy 

Organizator akcji, serwis eKomercyjnie.pl, dokonuje szczegółowej weryfikacji zgłaszających się firm. Zakwalifikowane sklepy zobowiązane są do przestrzegania regulaminu Dnia Darmowej Dostawy. Do tegorocznej akcji aktualnie przystąpiło już 500 sklepów, a wśród nich: euro.com.pl, Szkla.com, AleDobre.pl, REBEL.pl, Level77.pl, WeltBild.pl, helion.pl, DeeZee.pl czy Answear.com. Zapisy sklepów trwają do 26 listopada.

Akcję wspierają nie tylko sklepy, ale także firmy świadczące usługi dla branży e-commerce, co pozwala na konsolidację branży. Partnerami akcji Dzień Darmowej Dostawy są: Apaczka, Unizeto Technologies (partnerzy premium), GetResponse (partner technologiczny), Ceneo, Rajapack, Comarch. Partnerzy medialni: Kurierem.pl, W Roli Mamy, KodyRabatowe.pl.

 
 
eKomercyjnie.pl – największy serwis internetowy dla osób związanych z branżą e-commerce. Misją eKomercyjnie.pl jest promocja dobrych praktyk i profesjonalnego podejścia do sprzedaży w sieci. Portal publikuje kompleksowe poradniki dotyczące zakładania i rozwijania e-sklepów, oferuje publicystykę autorstwa osób związanych z rynkiem handlu elektronicznego oraz wywiady z właścicielami sklepów internetowych i przedstawicielami branży. Informuje także o najciekawszych zagranicznych projektach e-commerce i newsach z branży. Dodatkowo redakcja od ponad roku wydaje miesięcznik Magazyn eKomercyjnie.pl dedykowany branży e-commerce, ze wskazaniem na właścicieli sklepów internetowych. Magazyn publikowany jest w formacie pdf i notuje kilkanaście tysięcy pobrań miesięcznie.

Krzysztof Bartnik – prezes eKomercyjnie sp. z o.o., specjalista w zakresie e-commerce, pomysłodawca i organizator akcji Dzień Darmowej Dostawy w Polsce.

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
UMA Pakistan
I am inspired by your post writing style & how continuously you describe this topic. UMA Pakistan
Brandmark Marketing
There?s a lot of folks that I think would really enjoy your content. Please let me know. Many thanks digital marketing services dubai
TomTop Promo Code
A scholarly group considers exposition as what strict creators think about a work of art tomtop promo code
MySavingHub
There?s a lot of folks that I think would really enjoy your content.Please let me know. Many thanks macys $10 coupon
Deal Me Coupon
Something is new for me, I read it and gain a lot of information. Thanks Deal Me Coupon

Goryonline
 
Goryonline
 
2020-10-19
BIZNES
 

The North Face z inicjatywą "Reset Normal"

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2020-10-13
BIZNES
 

Grupa Oberalp z tytułem lidera Fair Wear Fundation

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com